reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy i wyprawka dla Maleństw listopadowych Mam

reklama
Dziewczyny, sprawdzcie sobie wózki firmy Lonex LONEX - Producent Wózków Dziecięcych
kolorystyka i duzo modeli do wyboru, oczywiście każda z Nas zwraca uwagę na co innego, ale polecam Wam wózki z plastikową gondolą bo w końcu bedziemy jej uzywac tylko w zimie a plastikową od spodu łatwo utrzymać w czystości. Znajoma taka miała i własnie bardzo chwalila. Duzo firm ma takie w swojej ofercie, ale mi akurat jakos te 4 modele z lonexu wpadly w oko i bardzo łatwo sie rozkładaja praktycznie jedna reka wszystko, cena tez przstepna w miare bo za ok 1500 zl mozna juz miec ;-)
 
Oczywiście wszystko wygląda ładnie pięknie jak jest nowe i stoi w sklepie a po miesiącu używania jeszcze jesienia czy zima to dramat, a czasu na ciagle mycie wozka na pewno nie bedzie :-) dlatego wybiłam sobie z glowy jakies super jasne kolory i białe stelaże chociaż łądnie wygladają.. :-)
 
Teraz te materialy takie robia ze wystarczy przetrzec wilgotna szmatka i czyste Lub chusteczka dziecieca. Ja w pierwszej ciazy mialam bezowy wozek nie brudzil sie tak bardzo latem wiecej jak corcia lapki umorusane miala.
 
no tak materiały są teraz różne, jeszcze nie mam doświadczenia w tej kwestii ;-) ale przyjaciolka miala taki i taki i zdecydowanie polecała mi ten plastikowy od spodu dlatego chciałam się tym podzielić :-p jak w sklepie stoi ładny czyściutki to nie ma możliwości sprawdzenia jak schodzi z niego brud, a jak Ci zaschnie błoto to tak lekko chyba nie jest...sama nie wiem, chyba ze to komuś nie przeszkadza :-)
 
O kolorach mówimy?
Ja sobie wybiłam z głowy te jasne kolory wózków bo ich porpstu nie lubię typu beż czy biel czy jakiś pastelowy. :no: Czarnego też nie lubie bo mi się z trumną kojarzy a ja w trumnie dziecka wozić nie będę. :no: Mi macierzyństwo kojarzy się z radością a radość to dla mnie zieleń,czerwień,fiolet,niebieski... Prać i tak będziemy. :happy:
 
No tak nikt nie chce miec brudnego i ubloconego wozka ale to nie jest tak hardkorowo kiedy dziecko jest male wozki tak sie nie brudza . Przeciez my nie mamy rak w blocie zeby brudzic wszystko czego sie dodkniemy. Wydaje mi sie ze poprostu sa rozne gusta ja np. Nie lubi wozkow we wzorki uwarzam ze sa kiczowate a inna mama uzna ze sa piekne wesole itd. W De 90% wozkow jest czarnych mi to lotto kto jaki ma i w zyciu nie pomyslalam ze dziecko jezdzi jak w trumnie . Wrecz ladnie wyglada jak w czarnym wozku wystaje piekna jasno rozowa poscielka czy inne koory. Ja chce dol w kolorze w gondoli a gore jasna .
 
mi tam kolor obojętny, byle nie róż :-) mam alergię na róż, wiec jak bedzie dziewczynka to bede miala przechlapane, zeby znalezc nie-różowe rzeczy.
wózków juz kilka uzywałam, starszy mial ciemny granat, młodszy miał szary. spacerówke mają jedną do tej pory jej uzywam, jasnoniebieska. jedyne co ciągle myję to koła, w spacerówce mam cały materiał skrecony śrubami, wiec od czasu do czasu odkrecam i w pralkę. w gondolach jedyne co przeprałam chyba z raz to wnętrze gondolki, ja miałam zawsze takie co sie na zamek odsuwało. minuta roboty i można do pralki wrzucic, a ze to cienki materiał był to i szybko schło.
nigdy mi sie nie zdarzyło miec wózka uchlapanego błotem, ale w sumie ja wszedzie mam chodniki, nie chodziłam przy ruchliwych drogach, zeby nas auta mogły chlapać. wogłe mało w deszczach czy ulewach wychodziłam, jak cos to samochodem :)
u nas widuje kilka czarnych wózków, mi ten kolor nie przeszkadza, ale wbrew pozorom, on sie szybciej brudzi niż inne. kazdy kurz, kazdy pyłek siada, z czarnego sie powoli robi szary. no chyba ze to kwesia uzytkowników, to juz nie wiem. :)
to sie rozpisałam :-D
 
reklama
Mialam jasny tez brudny nie byl Wozek wypralam raz zeby go odswiezyc przed sprzedarza. Nigdzie nie byl umorusany. Kola Mylam po kazdym spacerze :) Dlatego ja wiem z doswiadczenia ze nie ma co sie obawiac jasnych kolorow a wygladaja pieknie :) A i ja tu pisze o gondoli bo co do spacerowki to nie wiem jak to z jasna ja jak tylko corka wyrosla z gondoli kupilam spacerowke bardziej wygodna i praktyczna.
 
Ostatnia edycja:
Do góry