reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy i wyprawka dla Maleństw listopadowych Mam

Wydaje się bardzo fajny ten wózek i cena też jest w miarę :) muszę go gdzieś w sklepach poszukać żeby zobaczyć jak wygląda na żywo :)
 
reklama
Ja właśnie dostałam coś podobnego do tego co wrzuciła claudia znajomy męża razem z żoną byli bardzo zadowoleni z niego więc mam nadzieję że i my będziemy
 
Ja z synkiem miałam ten wózek Bebetto tylko 3w1 i owszem miał wiele zalet, ale miał też miał wady. Gondola była duża, dość fajnie się go prowadziło, ale dla mnie był bardzo ciężki. Z tym, że ja ten wózek użytkowałam prawie 4 lata temu, tak więc na pewno w tak długim odstępie czasu ulepszyli ten model wózka. Ponadto później ten wózek odziedziczyła moja bratowa i po jakimś czasie pękł im stelaż w tym wózku, nie wiem jak do tego doszło, ale to trochę dziwne.
Ja miałam dokładnie taki:
Wózek 3w1 BEBETTO Magnum (193) kolor zielony Biała Podlaska • OLX.pl (dawniej Tablica.pl)
 
Ja czytalam duzo opinii o bebetto bo tez mi sie podoba ale jest tych negatywnych za wiele.... Glownie o budce i o spacerowce gondola podobno ciezka do utrzymania w czystosci bo ciezko sie zdejmuje material itp wiec dla mnie raczej bebetto odpada
 
Ja tak juz mowilam nie zwracam specjalnie uwagi na wage podnosilam pusty w sklepie i wydaje sie lekki wiadomo z dzieckiem i pelna torba inna sprawa ale ja na codzien bede wnosila wozek na 3 schodki a jesli chodzi o pekniety stela to niestety takie historie
Slyszalam juz chyba o kazdej firmie i modelu wiec jak ma sie miec pecha to sie bedzie mialo
Ja w najblizszym otoczeniu mam takie dwa i ani jedna nie potwierdsza o tych budkach ale to pewnie duzo zalezy od modelu dlatego nie czytam opini z neta bo to jak z porodowkami raczej slucham co maja do powiedzenia ludzie ktorych znam.
Jesli chodzi o porodowke w Tychach to na necie masakryczne opinie ale ja na zywo nie znam osoby ktora by tam rodzila i zle slowo o tyskiej porodowce powiedziala a znam ich wiele bo to nasze miasto wiec wiekszosc tu rodzi. Nie wiem dlaczego sa takie ogromne roznice pomiedzy opiniami z neta a realnych ludzi.
 
Ostatnia edycja:
Ja będę miała straszny dylemat z wyborem wózka, chciałabym kupić wózek zwrotny, dość lekki, z dużą gondolą, estetyczny i w przystępnej cenie (tak do 1500 zł).
 
Ile ludzi tyle opinii wg mnie sa rozni ludzie naja rizne oczekiwania i kazdy ma inne. Wiec trzeba sie kierowac tez swoim zdaniem;-)
 
Dziewczyny, które są już mami miałyście może łóżeczko z szufladą?Jak się sprawdza ta szuflada wygodnie się z niej korzysta?
 
reklama
Do góry