reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy i wyprawka dla Maleństw listopadowych Mam

reklama
ja tez mam zamiar szybko sie przesiasc na spacerówkę. mam taką co się rozkłada na płasko, tylko musze w niej koła nowe zamówić i bedzie jak nowa :)
kupując ją patrzyłam na montowanie całego materiału. zeby nie był przynitowany na stałe, ale zeby dał sie rozmontowac do prania. w mojej wszystko jest na srubach. jednak spacerówka szybsiej sie brudzi, szczególnie jak maluch zacznie chodzic.

claudia, no fakt, są rzeczy nie-różowe, ale jednak sie trzeba bardziej wysilic kupując. u mnie większosc bym musiała przez allegro/neta, na miescie jednak nadal wszystko różowe.... ale moze w wiekszych miastach jest inaczej :)
 
Ja za tydzien we wtorek mam wizyte i zaczynam sie stresowac. Mam nadzieje ze serduszko juz bije idealnie na swoj wiek i ze wszystko ok no i moze dowiem sie kto tam siedzi moze zechce laskawie pokazac krok :-) zacznie sie 17 tydzien w przyszlym tyg wiec powinno byc juz widac super
 
Ja nie lubię segregacji pt róż dla dziewczynek a błękit dla chłopców. Firmy odgórnie nam narzucaja i tak się przyjęło ale nie u mnie.Faktycznie w sklepach trudno kupić coś co nie jest błekitne lub rózowe, dlatego ja zamawiam ubranka na allegro albo szukam używanych.
Co do skojarzenia wózka z trumną to wiem że brzmi hardkorowo dla niektórych z was ale ja tylko wypowiadam swoje zdanie jak każda. :-)
 
Oczywiscie zzarlo mi post ciezko cos kupic unisex albo roz albo niebieski wozek pierswszy dla chlopakow mialam czarny britax b-dual pozniej czerwony maclaren niebieski Phil&teds a teraz czerwony mountain buggy mi zaden kolor nie przeszkasdza i wszytskie wklady materialowe od wozkow piore w pralce przy corce mialam parasolke chicco bezowa i dawala rade tzn mam ja do tej pory:) mi sie chce rozu bedzie mila odmiana po chlopakach:)
 
A mi się podobają różowe ubranka dla dziewczynek uważam, że wyglądają słodko, ale wiadomo każdemu podoba się co innego.
 
Ja jakbym miała wybierac to kupił colleto z obracana gondola ale nie kupuje a mam aneco venezia w jasnych kolorach które normalnie piore. Bo przecież mamy pralki automatyczne a nie tarki i franie
 
reklama
Do góry