reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy i wyprawka dla Maleństw listopadowych Mam

Ewelisia, ja nie miała łóżeczka z szufladą, ale na pewno jest to praktyczne rozwiązanie.
Natalkuś, dość fajny ten wózek. Ale jakoś nie jestem przekonana do zakupy używanych wózków, może do czasu porodu jeszcze trafi się jakaś ciekawa promocja.
 
reklama
Wiolinka wozek fajny tylko podnozek w spacerowce nie dla mnie a w zasadzie mojego dziecka nam sie niestety taki nie sprawdzil bo niespelna 2 latkowi juz wisza nogi i nie ma jak podeprzec. Lozeczka z szuflada tez mi sie podobaja ale sa dosyc drogie a poza tym ja juz mama wiec nie bede wybrzydzac i upowac nowego.
 
Ja mam dla córki łóżeczko z szufladą i bardzo sobie chwalę - mam dodatkowe miejsce aby schować pościel, kocyki, śpiworki. Bez szuflady byłaby tam wolna przestrzeń - jak dla mnie zmarnowana.
 
Dziewczyny, które są już mami miałyście może łóżeczko z szufladą?Jak się sprawdza ta szuflada wygodnie się z niej korzysta?

Ja mam dla córki łóżeczko z szufladą i bardzo sobie chwalę - mam dodatkowe miejsce aby schować pościel, kocyki, śpiworki. Bez szuflady byłaby tam wolna przestrzeń - jak dla mnie zmarnowana.
bez szuflady mozna tam poukładac opakowania z pieluchami - z tym ze ja zawsze kupuje z zapasem.
 
Ja mam pod lozkeim takie pojemniki z ikei trzymam tam jakies graty ale ogolonie to wole wolna przestrzen latwiej mi sie sprzata mnie to troche przerazaja foteliki w zestawach z wozkami zadnych testow nie przechodza tylko maja attest nie prze,mawia to do mnie wogole ja sie zastanawiem albo nad britaxem albo maxi cosi jeszcze pomysle nad baza isofix bo narazie w samochodzie nie mamy isofix ale bedziemy autu zmieniac jeszcze musze sie zastanowic bo ja az tak czesto nie jezdze wiec nie wiem czy warto napewno jest to wygodniejsze bo wpina sie tylko fotelik a nie kombinuje z pasami czego nie znosze:-)
 
Ja mam pod lozkeim takie pojemniki z ikei trzymam tam jakies graty ale ogolonie to wole wolna przestrzen latwiej mi sie sprzata mnie to troche przerazaja foteliki w zestawach z wozkami zadnych testow nie przechodza tylko maja attest nie prze,mawia to do mnie wogole ja sie zastanawiem albo nad britaxem albo maxi cosi jeszcze pomysle nad baza isofix bo narazie w samochodzie nie mamy isofix ale bedziemy autu zmieniac jeszcze musze sie zastanowic bo ja az tak czesto nie jezdze wiec nie wiem czy warto napewno jest to wygodniejsze bo wpina sie tylko fotelik a nie kombinuje z pasami czego nie znosze:-)

W zestawach 3w1 jest przewaznie mozliwosc wyboru fotelika oczywiscie za doplata np.maxi cosi
 
Ja mam jedo fyn 4ds. Chwalę za dużą gondolę. Waga nie najgorsza. Sprawdził się w każdym terenie.
 
ja mam łóżeczko bez szuflady bo takie dostałam od teściów. Jak się ma sporo miejsca i szafek to szuflada nie jest niezbędna, ale jak każdy schowek na wagę złota to przyda się na za małe lub za duże ubranka, pieluchy, zabawki czy kto co chce.
Jakbym kupowała nowe to pewnie z szufladą. Dodatkowe miejsca zawsze się przyda
 
IMAG0778.jpgIMAG0780.jpg
Mała wyprawka dla Frania;-)
 

Załączniki

  • IMAG0778.jpg
    IMAG0778.jpg
    30,1 KB · Wyświetleń: 64
  • IMAG0780.jpg
    IMAG0780.jpg
    31,4 KB · Wyświetleń: 62
reklama
Do góry