reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy i wyprawka dla Maleństw listopadowych Mam

Ja póki co szukam części wymiennych do laktatora i wkurzylam się bo podobno seria natural nie pasuje do mojego laktatora. To zapytalam pana czy mam teraz wywalic sprawny laktator za 300 zł i wiecie ze facet się rozlaczyl. To był koleś z obsługi klienta z aventu
 
reklama
dziś otworzył się Lidl po remoncie, wiec rzuciłam się na ciuchy dla ciężarnych, kupiłam spodnie, top, stanik dla karmiących mam. No i nie wytrzymałam i skusiłam się na body z długim rękawem dla malucha (2 pary w komplecie). Ponieważ nie znam płci, to wybrałam takie neutralne biało-zolte kolory. Na jednym napisane I love Mummy and Daddy :)
 
leginsy niestety z poliestru, wiec zrezygnowałam. Ale spodnie to bawełniane. U nas staniki chyba wygrzebali ale coś tam można było jeszcze wybrać.
 
Kurcze nie mialam kiedy podjechać do Lidla. W sobote juz pewnie nic nie dostane ale zajrzę. Szkoda ze leginsy z poliestru fuj :/
 
Ja w lidlu tez bylam w dzien dostawy ale wieczorem i pustki byly ciazowych ciuszkow nie bylo zupelnie ale kupilam 2pak bodziakow i 2pak spodenek dla maluszka ;)
 
Ja też do Lidla się wybrałam. Miałam chrapkę na niebieskie i szare legginsy, bo czarne już mam. Ale nie było w czym wybierać - same czarne zostały haha. Więc na takie byłam skazana. Spodnie mi się nie podobały, jakiś taki dziwny miały materiał, miałam wrażenie, że po kilku praniach się spiorą. Staników nie brałam, bo doszłam do wniosku, że powinnam przymierzyć, na oko nie ma co brać. Ale za to znalazłam super bluzeczkę z wieżą Eiffla, długa za pupę, i tak ładnie się dół tej wieży na brzuszku rozjeżdza, że wygląda jak specjalnie dla ciężarnej.
 
reklama
Jakoś nie mam ochoty kupować ciuchów czy innych rzeczy dla samej siebie , za to dla mojego maluszka to bym wykupiła pół sklepu. :rofl2: Dziś nabyłam body - kilka sztuk.
Laktatora to ja nie mam na liście wyprawkowej - no ale nie rodziłam, nie karmiłam to nie wiem. Póki co nie odczuwam żeby był konieczny.
 
Do góry