reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy i wyprawka dla Maleństw listopadowych Mam

Ja kupuje teraz bugaboo I juz jestem przekonana do niego na 100% jednak mysle ze lepiej kupic dobry firmowy wozek uzywany jakos chinki mnie nie przekonuja prawda jest taka ze w koncu kazdy konczy na parasolce bo jest wygodniejsza

Wozeczek sporo osob ma i poleca ale ja nie bylabym w stanie przekonac sie do niego bo jest strasznie niski i nie ma mozliwosc dojscia do koszyka pod gondola poza tym moj maz stwierdzil ze wyglada jak taczka hehe ;) szukamy czegos wyzszego i tradycyjnego
 
reklama
Kasz jelsi chodzi o ta folie na podnozku i barierce to myslisz ze jest nie praktyczna w czyms? Ja patrzav pomyslalam ze fajnie bo podnozek sie nie ubrudzi;-)
 
Dziewczyny a co sadzicie o najnowszym modelu bebetto - torino. Bo niby mi sie podoba ale ten stelaz taki troche za bardzo "powyginany"
 

Załączniki

  • 1431004770978.jpg
    1431004770978.jpg
    26,1 KB · Wyświetleń: 46
Fajny wozek podonny do riko spacerowka chyba ta sama tylko folii nie ma na podnozku;-) najlepiej opinie poczytac o nim
 
Fajny wozek podonny do riko spacerowka chyba ta sama tylko folii nie ma na podnozku;-) najlepiej opinie poczytac o nim

To nowy model wszedl w kwietniu wiec opini jeszcze nie ma.. Ogolnie wozeczki bebetto maja dobre opinie i sa w przystepnej cenie. Jeszcze jest pol roku wiec moze cos w oko w padnie;)
 
Fajny faktycznie, myślałam że ma koła plastikowe a tu nie- pompowane, a teraz już wiem, że dla mnie to najważniejsze, na krzywe chodniki i krawężniki w moim mieście. I na wielkość gondoli radzę uważać, bo znajoma musiała wymieniać w 2tyg (!) po urodzeniu na dłuższą
 
reklama
Do góry