reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy i wyprawka dla Maleństw listopadowych Mam

Ja kupuje teraz bugaboo I juz jestem przekonana do niego na 100% jednak mysle ze lepiej kupic dobry firmowy wozek uzywany jakos chinki mnie nie przekonuja prawda jest taka ze w koncu kazdy konczy na parasolce bo jest wygodniejsza
 
reklama
Ja też myślałam o Bugaboo bo strasznie i się podobają, ale zmieniłam zdanie w momencie jak zobaczyłam jakie one są strasznie niskie:no:
 
Ja miałam Jane Muum'a - gondola była OK ale bez rewelacji. Jeździliśmy krótko,bo ok 5 miesięcy (córka się buntowała na leżąco) - do spacerówki Muum'a się nie przesiadłyśmy bo był styczeń i była kiepsko zabudowana więc sprzedałam cały komplet i kupiłam fajną spacerówkę. Teraz chcę upolować samą gondolę (np. używaną) bo wiem, że to tylko kilka miesięcy użytkowania.
 
Na pewno dobry wózek jest ważny, w sumie może i najważniejszy z całej wyprawki, ale ja tam nie przywiązuje do tego takiej wagi. Dla córki kupiłam wózek za 1100 zł nie pamiętam nawet nazwy. Aluminiowy, lekki, niewielki (ja mała jestem) i pewnie, że miał jakieś tam mankamenty i też miał różne opinie, ale mi służył i nadal będzie służył jak maluch się urodzi.

Mi szkoda było pieniędzy na wózek za 2 tys bo to tylko na pół roku czy tam do roku ze spacerówką, a potem rzeczywiście kupuje się parasolkę.
Może jakbym taki miała to bym doceniła jego zalety, ale mój za 1100 spokojnie mnie zadowalał :)
 
Dziewczyny ale jaki wozek z sama gondola mozna kupic ? Bo ja takiego nie widzialam tylko 3 in 1 lub sama spacerowka
 
Ewel, można kupić tylko gondolę - częściej jednak sprzedawcy pakują w set (gondola+spacerówka lub gondola+fotelik) i dają lepszą cenę. Trzeba się rozejrzeć i popróbować choć tak naprawdę to prawdziwe próby są dopiero na spacerach - bo w sklepie to tylko takie pseudo-testy. Nam się ten Jane bardzo w sklepie i po sklepowych testach podobał a w praktyce okazał się być taki sobie.
 
Ja poszlam sobie do sklepu i pojezdzilam tym wozkiem co kiedys wkleilam pojezdzilam podnosilam itp i jednak bede go brala 1100 zl a moim zdaniem super tym bardziej ze moja przyjaciolka bardzo go chwali i moja kuzynka jak sie okazalo tez a kuzynka strasznie wybredna jest
 
Lotka jakie sa modele z sama gondola ? One maja mozliwosc wpiecia fotelika
nie pamietam modelu, ogladalam kilka ostatnio w sklepie stacjonarnym, widzialam tez na allegro same gondole ze stelazem i sprzedawca mial napisane ze jak sie chce to moze dolozyc za dopłatą fotelik i adaptery do zapięcia go.
 
reklama
Do góry