reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy i wyprawka dla Maleństw listopadowych Mam

reklama
Ciekawy ten wózek ale jak dla mnie za drogi. Jakby mi ktoś dał zniżke 50% to bym kupiła. :-) Ja jak widzę wózki sporo powyżej 1000zł to się zastanawiam czy one mają opcje pt : latam, gadam i sam jeżdzę bez popychania. :-D
 
No fakt cena trochę masakryczna ale z drugiej strony jak się czyta opinie o tych tańszych wózkach to przeważnie jest bardzo dużo negatywnych.
 
Ja ostatnio czytałam ranking wózków 2015 ( nowości ) i mi szczęka opadła bo tam ceny zaczynałay sie od około 1800zł w górę... a kończyły na 4.000 tysiach! :szok::szok: To chyba ranking dla tych rodziców co zarabiaja dużo poniżej przeciętnej. No ja kredytu na wózek brać nie będę. :no::no:
 
Mialam spacerowke z takim typem podnozka i jest do bani dziecku zle sie trzylamo tam nozki malo miejsca i jak juz jest troszke wieksze to zwyczajnie za krotki ten podnozek dlatego teraz szukam z prostokatnym dluzszym wygodniejszym podnozkiem
 
Wozek super czytalam opinie o riko nano wiec gondola i stelarz jest super podobno ale spacerowka na krotko straczy bo ma siedzisko male wymiary. Ja mysle ze za dobry wozek trzeba dac okolo 2tysiecy potem mozna sprzedac za polowe i kupic dobra spacerowke taka juz dla starszaka.
 
ja kupuje samą gondolę, spacerówka dla mnie najlepsza to składana "parasolka"... nie mam problemu z miejscem w bagazniku, łatwo mi wnosic na 2gie pietro itp itd... a te z zestawów 3w1 to jakies takie... nieporęczne :)
 
reklama
Takie rozwiązanie z samą gondola i fotelikiem było by bardzo fajne bo potem można by kupić spacerówkę taką jaka nam najbardziej pasuje. A jakie firmy sprzedają wózki z samą gondolą? Bo jak patrzyłam to widziałam tylko takie 2w1(gondola +spacerówka) lub 3w1 czyli dodatkowo z fotelikiem.
 
Do góry