reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy i wyprawka dla Maleństw listopadowych Mam

Mama ja również mam taki ambitny plan bo ja mojego syna raz w życiu karmiłam przez butelkę i to w inkubatorze nie mogłam sobie go wsiąść na ręce ani nic nie widziałam go jak się urodził dopiero jak mąż przyjechał zrobił zdjęcie i mi je wysłał ... Więc teraz liczę na szybki poród w miarę o czasie i szybkie wyjście do domu mam nadzieję że tym razem marzenie się spełni:)
 
reklama
Katarzyna nie ma innej opcji wszystko bedzie w porzadku rodzimy I do domu:-) moj byli na sondach prawie prze caly czas jak juz tylko dali nam zielone swiatlo to sama wyciaglam im zreszta pierwsze przystawienie tez bylo dosc zabawne bo te glowki takie male a cyc wielki balam sie ze ich podusze:-)
 
A'ja mam taki plan : rodze przez cesarke klada ,i dziecko pozniej biora i przynosza na drugi dzien bo przeciez nie wolno sie podnosic minimum 12 godzin rano'czuje sie ok na 3 dzien ide do domu. Ja mlodego tez na zdjeciu poerwszy raz zobaczylam pozniej dopoero na drugi dzien jak pokustykalam na neonatologie.
Najbardziej boje sie tegho ze bedzie mnie po'cc tak bardzo bolalo jak po poprzedniej
 
Claudia druga moze bolec tzn bardziej moze byc wiekszy dyskomfort bo wycinaja cala stara blizne I musza troche naciagnac nie wiem jakie zakladaja u ciebie szwy ja mam porownanie bo mialam rozpuszczalne I nierozpuszczalne I o wiele lepiej sie czulam przy rozpuszczalnych moglam sie wyprostowac I nic nie ciaglo az tak bardzo po cc ostanim poszlam spac spalam I spalam a oni ciagle mnie budzili :-)stress mnie puscil I tak zareagowalam mnie najbardziej wkuzal cewnik chcialam go sie pozbyc jak najszybciej moj mi zrobil fotki I pokazal na drugi dzien zawiezli mnie a juz pozniej to sama chodzilam tzn z wozkiem bo balam sie ze gdzies zemdleje bo to taki dziwny szpital neantologia byla w innym budynku I trzeba bylo przejsc kawalek
 
Claudia druga moze bolec tzn bardziej moze byc wiekszy dyskomfort bo wycinaja cala stara blizne I musza troche naciagnac nie wiem jakie zakladaja u ciebie szwy ja mam porownanie bo mialam rozpuszczalne I nierozpuszczalne I o wiele lepiej sie czulam przy rozpuszczalnych moglam sie wyprostowac I nic nie ciaglo az tak bardzo po cc ostanim poszlam spac spalam I spalam a oni ciagle mnie budzili :-)stress mnie puscil I tak zareagowalam mnie najbardziej wkuzal cewnik chcialam go sie pozbyc jak najszybciej moj mi zrobil fotki I pokazal na drugi dzien zawiezli mnie a juz pozniej to sama chodzilam tzn z wozkiem bo balam sie ze gdzies zemdleje bo to taki dziwny szpital neantologia byla w innym budynku I trzeba bylo przejsc kawalek

Mama nie strasz, że po drugim cięciu odczuwa się większy dyskomfort i ból. Ja też mam ambitny plan po dwóch dobach wyjść już do domu o ile z maleństwem będzie wszystko dobrze. Z synkiem po cc wyszłam po 6-ciu dobach, ale to dlatego, że mały dostał silnej żółtaczki.
 
Mama, jeszcze nie wiem, poprzednio rodziłam w Koperniku, ale niestety oddział położniczy został tam zamknięty. Waham się między Matką Polką, a takim prywatnym (z tym, że na NFZ) małym szpitaliku Gameta w Rzgowie.
 
Ja chce u siebie w Tychach . do szpitala mam 10 min spacerkiem , tam jest moj lekarz prowadzacy a jesli cos wypadnie tutaj to znowu na ligocie. Fajnie by bylo wyjsc do domu po tych 3-4 dniach ostatnio lezelismy z mlodym ponad 2 tyg chociaz bycie w szpitalu ma i swoje plusy bo jak teraz zaraz po operacji wytlumaczyc 3 latkowi ze mame wszystko boli i nic nie moze .
 
reklama
Ja przy poprzednim porodzie nie mialam czasu sie nad niczym zastanawiac bo to bylo tak nagle a jakos wczesniej tez o tyym nie myslalam za to w tej ciazy juz zaczynam rozkminiac i to nic dobrego bo gdzie tam porod a ja juz sie noje :-)
 
Do góry