reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy i wyprawka dla Maleństw listopadowych Mam

Wiolinka warto isc do szkoly rodzenia polzna w odpowiednim czasie ci wszytsko powie ale to troche pozniej porodowke tez warto obejzec w koncu tam trafisz :-)tutjh to wygalad troche inaczej niz w PL po normalnym porodzie juz po 8h mozna isc do domu po cc po 2 dniach po cc odrazu trafia sie na swoja sale nie lezy sie na zadnej poperacyjnej I od razu dostajesz dziecko o ile jeste wszytsko w porzadku wiec zastanow sie czy bedziesz miec swojego czy moze mama albo ktos ci pomoze polozne pomagaja ale czasem wiadomo jest mlyn I mozesz sobie poczekac na ich pomoc nikt cie nie bedzie podnosil ani nic jedyne moga ci podac reke cala prace zeby sie podniesc musisz zrobic sama lozka z reguly sa automatyczne wiec mozna sobie dostosowac do swoich potzreb nastaw sie na to ze idziesz ordzisz I wracasz do domu :-)
 
reklama
Dopiero teraz zobaczyłam ten wątek :) Fajny pomysł. Ja jeszcze nic nie mam dla dziecka i raczej wszystko będę musiała sama kupować bo nie bardzo mam od kogo dostać. Wózki przeglądałam na allegro, ale nie bardzo mam pojęcie na co powinno się zwracać uwagę.
 
Ewelisia jeśli mogę Ci doradzić to niedaleko powstańców w podgórzu chyba na ul św.kingi jest hurtownia mają tam wszystko dla maluszków ja tam dużo rzeczy kupowałam i miłe panie we wszystkim doradzą podpowiedzą i ceny nawet przestępne:)
 
Nie ma za co służę pomocą w tych sprawach bo my po całym krk jeździliśmy więc mniej więcej się orientuję gdzie warto jechać
 
Powiem Ci że ja jak by nie to że mąż ma syna z poprzedniego związku to też bym nie wiedziała ale wcześniej on synowi robił całą wyprawkę praktycznie więc co do sklepów to miał pojecie ale teraz jak byliśmy dzisiaj w bonarce i weszliśmy na dział dziecięcy w auchanie to stwierdziłam że jest sto lat za murzynami:D:)
 
reklama
Claudia dziecko to juz dostajesz na sali operacyjnej wiadomo wazne jest pierwszy kontakt bo hormony zaczynaja dzialac I wogole ja to teraz sie boje ze ja nikomu nie dam dziecka jak sie urodzi mam nadzieje ze nie wezma mnie za wariatke :-)chlopakow widzialm pocalowalam I tyle dopiero po dwoch dniach moglam ich wziasc na rece tzn potulic troche teraz mam postanowienie urodzic o czasie nikomu nie dac dziecia no za wyjatkiem mojego:-)24 h I juz byc w domku taki mam plan
 
Do góry