reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy i wyprawka dla Maleństw listopadowych Mam

Ja ciagle mam takie poczucie ze 500 zl poszlo wiecej niz mialam zamiar wiem ze moja mama bardzo sie cieszy jak moze pomoc ale ona sama kokosow nie ma i mam teraz mieszane uczucia bo wiem ze nawet jak bede chciala jej oddac to sie nie zgodzi wrecz zrobi jej sie przykro.
 
reklama
Pieluchy: Pieluchy PIELUSZKI WIELORAZOWE PUL 1 szt (5096303883) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. porażka nie warto kupować
Pieluchy PIELUSZKI WIELORAZOWE 1 szt PREMIUM (5431201462) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. te mogą byc
Pieluchy wielorazowe kieszonki Charlie Banana ECO (5599289758) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. fajne markowe nie warte tej
ceny
PIELUCHY WIELORAZOWE One-size 0+ BAMBINO MIO -20% (5601270357) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. porządne mozna na nich polegać
WKŁAD Bambusowy 4 warstwy pieluchy wielorazowe (5616012402) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. mam takie wkłady cienkie i chłonne
http://allegro.pl/ShowItem2.php?ite...s_rule_id=201&ars_source=ars&ars_socket_id=16 te tez sa ciekawe ale ja wole mapki nie rzepy maja takie specjalne wypustki w środku zeby nic nie uciekło
Wiaderko z pokrywa wystarczy kupić zwykle żadne tam specjalne byle szczelne było to samo woreczek do wystarczy zwykły siatkowy do prania
http://allegro.pl/-babyono-wkladki-do-pieluch-sucha-pielucha-110szt-i5074088752.html wkładki zeby zatrzymać grubsza sprawe

http://allegro.pl/najlepszy-odkazacz-do-prania-pieluch-nappy-fresh-i4994924531.html Odkażacz spokojnie moze go zastąpić soda olejek z drzewa herbacianego i kwasek cytrynowy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
A tak troche schodzac z tematu zakupow dla malucha.. mam pytanie odnosnie ciuszkow dla nas :) widzialyscie moze gdzies fajne plaszczyki tylko nie takie typowo ciazowe a takie w ktorych mozna bedzie chodzic do listopada i przydadza sie po ciazy?
 
Kasz prognozy mowia ze do konca wrzesnia będzie lato;) a tak serio to ja tez mysle o czymś i mysle o takim dresowemu oversizowym plaszczyku powinien wystarczyć ale poki co nigdzie nie widze
 
Powoli pojawiaja sie cieple ciuszki ale nie widze nic dla siebie przydalo by mi sie cos na teraz, jakas narzutka na zimniejsze wieczory a pozniej jakis plaszyk jesienny...
 
Ja teraz planuje chodzic w swoich tylko sie nie zapinac. A na jesien tez chce cos fajnego zeby wyglądac jak człowiek a nie jak worek na kartofle :) dzis ide na panienski (na czesc domowa tylko niestety najlepsze atrakcje mnie omina ;) ) i wywalilam pol szafy, ma byc na czarno i albo sie nie mieszcze albo mi ledwo tylek zakrywaja przez brzuch... ehhh nie myślałam ze będzie tak trudno. A za dwa tyg wesele...
 
W czerwcu zamówiłam na h&m czarną parkę/płaszczyk. Niestety w rzeczywistości rozmiar okazał się za duży. Ale w ostateczności zostawiłam z myślą, że jakoś go przerobię. Kosztował tylko 41.90 na wyprzedaży.
O takie coś:
hmprod.jpg
 

Załączniki

  • hmprod.jpg
    hmprod.jpg
    12,7 KB · Wyświetleń: 36
Ostatnia edycja:
reklama
KleopciA z h&m tak jest oni mają jakąś.dziwna rozmiarówke bo ja noszę Rozmiar M/L, zamówiłam sweterek i wpadłam w niego był z dwa Rozmiary za duży jak worek na kartofle. A siostra zamówiła koszulkę w rozmiarze S i ja w niej Chodzę. Dlatego dla siebie przestałam tam zamawiać bo nie umiem.trafić z rozmiarem :/ kupuje tylko córce tam ciuchy
 
Do góry