reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy i wyprawka dla Maleństw listopadowych Mam

reklama
Serio wcale nie popatrzylam jaka firma. Weszlam do sklepu patrze a tam fajnie wysoki wozek i ladny mysle sobie pojezdze sobie troche i szedl jak maselko no i patrze na cene a tam 1500 to mi mina posmutniala bo chcialam dac 1000 za wozek na to pan podchodzi i pokazal mi myk z odwracana gondola i spacerowka. Lezka mi sie zakrecila w oku mojej mamie sie mnie chyba szkoda zrobilo i powiedziala panu ze zamawiamy ze ona dolozy :-) i tak oto kupilam wozek i nir wiem jakiej firmy , musze czekac do jutro bo kolor chce inny niz byl na sklepie :-).
 
Ciekawe ale myślę że Marcelo ja byłam zdecydowana ale jak przeczytałam co piszą ludzie na temat jego stabilności i tez spr to mój mąż to zrezygnowaliśmy choć naprawdę to ze się tak obraca bardzo mi się podobalo

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
Tak sprawdzilam i coletto marcelo i mam zamowiony model z wiekszymi kolami niz standardowe bo pan powiedzial ze jest wtedy duzo stabilniejszy wtedy ja powiem szczerze ze nie czytam opini o wozkach bo co dla jednych wygodne dla innych nie ja pojezdzilam sobie nim po ulicy i wertepach i fajnie sie prowadzil no nic juz po ptokach zaplacony i sie ciesze czyli ja juz zakonczylam moja wyprawke aaaaaa i py
talam dzisiaj polozna o te moni
tory tetna i ona mowi ze super sprawa ale angel care dwu ply
tkowe
 
Ważne ze wybrany :)) a tak to fajny no mi się tez podobał ale mąż mi wybił z głowy chyba że jeszcze go przekonam:-))

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
Bede nim jezdzila u mnie po placu tymi wiekszymi kolami to ci powiem ci wywrotny jedynie co mi sie nie podoba to podparcie na nozki w spacerowej bo jest polokragle a nie prostokatne no ale zawsze jest jakies ale, ciesze sie ze ten najdrozszy wyprawkowy zakup mam juz za soba
 
Ja sie nadal wacham pomiedzy coletto marcello a adamex pajero w obu jedyne co mi przeskadza to ze trzeba rozlozyc go na dwa zeby zlozyc go jak jest jako spacerowka
 
reklama
Do góry