reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy i wyprawka dla Maleństw listopadowych Mam

Wogole to warto matę szczególnie przetestować kilka razy przed użyciem zobaczyć jak alarm
Jest głośny czasem sam dźwięk potrafi dziecko sprowadzić na dobre tory ja pierwsze co kupiłam to był monitor z niania jak przyszedł to go włączyliśmy z moim i czekamy jak zaczął wyć to jak syrena myślałam ze mi serce nosem wyskoczy miałam tez opcje wypożyczenia ze szpitala ale wolałam mieć swój po jakiś trzech tyg jak chłopaki już byli w domu Olo mi sie rozchorował przestał jeść sikać miał bezdechy po każdej próbie karmienia mata wyła mon stop pobiegłam na pogotowie bo mieszkałam z 300 m od szpitala a tam saturacja spadała prawie do zera dostał jakiejś infekcji nie mogli stwierdzić jakiej dopiero transfuzja krwi pomogła cała noc mu tak oddech spadał ja leżałam na łożku obok pielęgniarka siedziała na krześle a lekarz obok pokoju w dyżurce jak wróciliśmy do domu jeszcE miał pare epizodów bezdechów w nocy
 
reklama
Ja niani nie chce bo bo nigdy nie zamykalam samego dziecka w pokoju i nie wychodzilam z mieszkania nawet na ogrod jak dziexko bylo same jakos tak bym nie mogla wiec mi sie nie przyda.
Ja wlasnie piore ostatnia partie ubranek dla malej. Mam nadzieje ze szybko wyschnie wieczorem wezme sie za prasowanie i popakuje w worki prozniowe. Podzielilam sobie worki na 0-3 i na 3-6 wiec to juz bedzie gotowe a pod koniec wrzesnia poukladam ubranka w szafkach i bedzie czekalo. Mialabym ochote juz przygotowac lozeczko tak wiecie z karuzela i wszystkim ale raz ze jeszcze czas a dwa moj 3 latek nagle odkryl wielkie przywiazanie do swojego starego lozeczka
 
Ja wczoraj kupiłam Olkowi dorosłe małe łóżko ciekawe czy tez nie bedzie sie pakował bo jego idzie w spadku :) co do niani to na piczatku używałam tylko monitora pózniej jak wieszałam pranie albo wchodziłam na gore
 
Kupilam wozekmjutro przyjdzie ale nie pamietam nazwy :-) ale taki ze obraca sie ze w czasie jazdy mozna zminiac ze przodem albo tylem jedzie dziecko bez odczepiania czy przepinania czegokolwiek dalam 1500 zl mama mi sie dolozyla :-) jak bedzie w domu zrobie fotke
 
reklama
Jestem bardzo ciekawa Waszych wózkowych wyborów :)

W poprzedniej ciąży byłam tak niezdecydowana, że kupiłam dopiero miesiąc po porodzie hehe a teraz zakup mam z głowy, przynajmniej na samym początku. Dostajemy w "spadku" Bebetto Luca, niby 3w1 ale planuje używać tylko wersji z gondolą. spacerówka jakoś mi nie leży. Bardzo żałuje, że pozbyłam się pierwszego wózka po synku. W zasadzie przerobiłam 4 wózki z czego dwa ciągle mam. Została mi parasolka oraz wersja spacerowa x-lander x1 - w teren i na górskie szlaki niezastąpiona. Mimo to ciągle szukam czegoś lekkiego z siedziskiem kubełkowym...i idzie mi to marnie...
 
Ostatnia edycja:
Do góry