reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy i wyprawka dla Maleństw listopadowych Mam

Wiecie co ja sobie najzyczajniej kupilam w uzywanej odziwzy 4 kardigany w wiekszym rozmiarze za wszystkie zaplacilam 8 zl wiec nie bedzie mi szkoda ich wywalic pozniej tez slyszalam ze do konca wrzesnia ma byc jak w lato a w pazdzierniku lekka jesidn sie zacznie wiec mysle ze i w listopadzie zimy nie bedzie wiec damy rade oblatac ta koncowke w sweterkach
 
reklama
Ja na wyprzedażach dwie bluzy kupilam ale już widzę ze będę długo na krótki rękaw chodzić bo mam bojler pod piersiami ; )
 
W sumie fajnie jakby nam sie zima nie trafila tez bezpieczniej bo ja zimą mega gleby zaliczam a co dopiero z takim przyciaganiem.
 
Fajna ta parka :)
Ja póki co mieszczę się w mój jesienny płaszczyk (taki rozszerzany mam) i mam nadzieję, że nie trzeba będzie niczego nowego nabywać bo to dosłownie na kilka tygodni. Jeśli brzuszek bardziej urośnie kupię coś uniwersalnego, co będę mogła wykorzystać po ciązy.
 
Klepcia tez mam ta parke ale jeszcze nie przymierzałem i kupiłam zimowa kurtkę w new loook prEceniona a jakby przyszły siarczyste mrozy w październiku mam na narty taka o dwa rozm większa
 
w sumie racja ale lubie anglie zimą a szczególnie rożnorodność ubioru.. czarni w puchowych kurtkach a angole w klapkach.. dzieci bez czapek często i kurtek pełna swoboda :)
 
reklama
Do góry