reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych pociech

reklama
bardzo ładne ciuszki. My wczoraj bylismy po zakupy - 2 body z długim rękawkiem, 1 z krótkim i sweterek z kapturkiem w pasy biało-fioletowe. Jednak cenowo to nie tak milo jak u was, bo wyszło 106 zł... Ale co tam, ważne, że fajne ciuszki. Zrobię fotki i pokażę.
 
a ja kupilam wczoraj 3sztuki bluzeczek na dlugi rekaw za 16zl (16za trzy sztuki) w tesco. bawelniane

trzeba kombinowac bo tak kurcze ceny kosmiczne takich malych ciuszkow. w ciucholandach za grosze prawie noweczki da sie zdobyc :)do tego jakies promocje i kochane babcie i moje dziecko ma prawie cala szafe zapchana ciuchami. wczoraj sie pozbylam dwoch zimowych za malych kombinezonow
 
bardzo ładne ciuszki. My wczoraj bylismy po zakupy - 2 body z długim rękawkiem, 1 z krótkim i sweterek z kapturkiem w pasy biało-fioletowe. Jednak cenowo to nie tak milo jak u was, bo wyszło 106 zł... Ale co tam, ważne, że fajne ciuszki. Zrobię fotki i pokażę.
U mnie też nie jest tak miło z cenami.Ja w ogóle się zastanawiam gdzie dziewczyny kupują takie fajne rzeczy i takie tanie.Ja za sam kombinezon dałam 254zł plus czapka i szalik 60zł
Koszmar jakiś ale co zrobić,na szczęście miałam na to odłożone z roczku Aluni.

U mnie są same takie sklepy gdzie np.body kosztują 23zł-26zł(za sztukę) sweterki w granicach 60zł ale powiem wam szczerze materiały nie do zdarcia.
 
Ostatnia edycja:
Mrówka-super futerko
Aneta-no to siostrzenica bedzie miała piekne ubranko:tak:a Alunia bedzie miała cieplutko w takim slicznym kombinezoniku:-)
Ja ostatnio w ciuchlandzie kolo siebie kupilam Adasiowi super bluze z kapturem-taka cieplutką,2 bluzeczki George z długim rekawem-jak nowki i 3 pary skarpet z Nexta-wogóle niesmigane z ABSami-i za wszystko zapłacilam 20 zł:tak:ostatnio kupilam superowe dresy-jeszcze za duze są ale za 5 zł-wyprzedaz byla:tak:czasem takie rzeczy trafiam ze jestem w szoku:tak:
 
Ostatnia edycja:
ja tam zawsze na rajd po ciucholandach wybieram sie z kolezanka. biore Julke w mala spacerowke a ona swojego synka dwuletniego tez. meza na zakupy nieciaga bo ona jest maruda :)

np bodow niekupie w ciucholandzie to tak samo jak bielizna :) body i skarpetki kupuje nop w pepco albo w tesco czasem tez jak cos wynajde na allegro :)
 
Dziewczyny sliczne ciuszki, ale ceny KOSMOS :szok: az mi sie wierzyc nie chce :no:, naprawde u nas takie ubranka dla szkarbow sa bardzo tanie, np. za 7 bodziakow daję około 10 euro, 3 śpiochy 7 euro, za ciepłego polarowego spiocha dałam ostatnio 11 euro i wydawało mi się, ze to duzo, wogole takie komplety w stylu spodnie+bluzeczka+bluza z kapturem czy kamizelka kosztują ok. 10-15 euro, nie mowię tu o super sklepach, tylko o marketach odziezowych, gdyby przesyłki były tansze zaopatrzyłabym was wszystkie w takie ciuszki ;-)
teraz czeka nas zakup kurteczki zimowej, o kombinezonie raczej nie mysle, bo nie ma tu mrozow i sniegu, myslę, ze dostane cos w granicach gora 20 euro, wspolczuje wam, ze przy tak mizernych polskich zarobkach ceny są tak wysokie...
 
reklama
aneta ile dałas za kombinezonik????????????????? :szok: przeciez to jak za jakis lepszy płaszcz na dorosła osobę, chyba mnie zbyt długo w ojczyznie nie było...
 
Do góry