reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych pociech

reklama
My w końcu dostaliśmy buciki dla Aluni.Kupiliśmy coś takiego,buty Antylopa rozmiar 22.
1014.jpg
 
Widzę że buciki na topie:tak: Nie ma ie co dziwić, skoro dzieciaczki się roztuptały. Ja mam dwie kurteczki jesienne, więc z tym na razie poczekam. Ostatnio za to Wikuni sie dostało komplecik: sztruksowe spodenki kolor kawa z mlekiem, bluzeczka kremowa z żyrafką, bluza z kapturem w paseczki kremowe i kawa z mlekiem i bezrękawnik taki czekoladowy z żyrafką.
 
Aneta butki sliczne:tak:
Ja sie pochwale jednym kombinezonem bo drugiego nie mam jeszcze na zdjeciach:-D
Szlam zeby kupic Wojcika bo juz postanowilam i m sie w oczy rzucil ten wlasnie, na ciuchach ale jak nowy i za 40 zl:szok: nie jesty najgrubszy ale ladniutki, a puchowy mamy jednoczesciowy, wiec jak beda wielkie mrozy to mamy zastepce:-D Na normalna zime ten wystarczy;-)

P9080031.JPG P9080032.JPG
 
Kira - jak widzisz z foteczkami jestem moco do tyłu, bo nawet z roczku nie wrzuciłam. Może przez weekend zaopatrzę swojego pena w fotki i na śniadanku w pracy w poniedziałek pouzupełniam braki:-)

My ostatnio kupiliśmy papucie cieplutkie (takie niby filcowe) w deihmannie. Wiki chętnie w nich chodzi, a wcześniej nie chciała żadnych. W skarpetkach mi się ślizga na parkiecie i od czasu do czasu przydzwaniała w cos:baffled:
 
Widze ze deichmann popularny ;-) My kupilismytam Szymciowi buciki, takei przejsciowki, za 59zl, mi wydaja sie fajne, a i on w nich ladnie chodzi. Ale troche sie zdziwilam rozmiarem, bo musielismy wziasc rozm. 23 :szok: Mowie wam stope to ten moj facet ma duzaaaa :-)
 

Załączniki

  • b1.jpg
    b1.jpg
    83,2 KB · Wyświetleń: 29
  • b2.jpg
    b2.jpg
    60,4 KB · Wyświetleń: 33
Karolki-Fajniusi kombinezon.My jeszcze nie mamy ale jutro wybieram się na zakupy może coś dostanę.

Tomola-Butki śliczne.
 
reklama
wczoraj w biedronce mój bart kupił dla Wikuni parasol-delfinka na 5zł:szok: Nie wiem ile ten parasol zniesie, ale jest fajny, z przyczepionym gwizdkiem, hehe Inauguracja w wannie była i Wiki bardzo zadowolona.
I są też pacynki po 6 zł, zobaczcie u siebie, bo są świetne. Kupiliśmy pacynkę-krówkę, ale są prawie wszystkie zwierzątka.
Nie są drogie a dzieci się cieszą z takich zabaweczek.
 
Do góry