reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i naszych kwietniowych pociech:):):

Martolinka- zarąbiste są getry od tej babeczki, szkoda że chłopcy w takich nie chodzą:zawstydzona/y:;-), ale na taki sweterek z bukli z kapturkiem już bym się skusiła-tylko jak myślisz, czy ten typ wełny nie "gryzie"??? Bo do dziś pamiętam z dzieciństwa swój sweterek shetland brrrr:eek:
 
reklama
MamiDo mi pani napisała , ze czapeczke zrobi z "niegryzącej " wełny więc to chyba zależy od użytej wełny. Trzeba byłoby się zapytać:tak:
 
dziewczyny a ja moge juz sie oglosic - zrobie czapeczki na drutach dla dzieciow na zamowienie :) grubsze, ciensze, z pomponami, klapkami na uszy etc :) oczywiscie na sam poczatek ladne nie az tak bardzo skomplikowane wzory :) do tego moge dziergnac szaliczek, a jak sie naumiem ( jakies kilka dni ) to i skarpeteczki male zrobie :)
 
ja tak tylko na szybko, ale w 100% procentach zgadzam sie z neferetete. Nigdy w życiu nie zostawiłabym Malej na leżaczku na stole. może mam zbyt bujna wyobraźnię ale tyle sie słyszy o wypadkach z udziałem dzieci, pozornie niemożliwych. ja karmie w leżaczku na podłodze i sobie przed nią siedzę. Jak dla mnie super wygodnie i bezpiecznie. I zawsze przypinam pasami.
 
A mój maluch zawsze w kuchni stoi w leżaczku na stole. Zawsze jestem blisko, bo cos przy nim robie. On happy ,ze mnie widzi i chwila spokoju. Jakos mi nawet trudno sobie wyobrazic co on by musiał zrobic ,zeby z tego stołu spasc, no way. Mimo ,ze silny i baaaaardzo ruchliwy jest lezaczek ani o cm sie nie przemieszcza, z córka tak samo robiłam. I karmiłam tez w leżaczku na poczatek.
 
dziewczyny a ja moge juz sie oglosic - zrobie czapeczki na drutach dla dzieciow na zamowienie :) grubsze, ciensze, z pomponami, klapkami na uszy etc :) oczywiscie na sam poczatek ladne nie az tak bardzo skomplikowane wzory :) do tego moge dziergnac szaliczek, a jak sie naumiem ( jakies kilka dni ) to i skarpeteczki male zrobie :)
To ja się już piszę zanim sie kolejka zrobi:tak:-czapeczkę z szaliczkiem na 100% chcę- tylko mi Reniuszku podeślij jakieś zdjęcie na wzór:-)
 
Mami a chcesz dla Tymianka czy dla Julci ?? mniej wiecej co Ciebie interesuje ? taka gruba czapa z pomponem z nausznikami ? czy cos cienszego ( mniej wiecej taka jak ostatnia Maksia) ? szczerze to wszystko zalezy od wloczki :) kolorow itd :) a jesli chodzi o technike to napisz co Ci sie widzi a ja zrekonstruuje :)
aa jutro pokaze nowa Maksiowa z welny z dodatkiem mocherku w kolorach kawy z mlekiem z pomponem :)

jak wynajde wzory na takie cudenka to porobie roznych takich :

Czapka z Rasowym Psem Merry Berries [56.00zł] - Czapki :: MaBaby - artykuły dla dzieci i niemowląt
 
ja karmię małlego w leżaczku, stawiam go rożnie, czasem na podłodze, czasem na łóżku, w kuchni mamy dodatkowe lóżeczko i czasem w tym łożeczku
bywało że ze starszym dzieckiem stawialam na stole, lezaczek się blokuje żeby się nie bujał a dziecko się nie podnosi jeszcze i nie widze możliwości spadnięcia no ale byc może jestem mega nieodpowiedzialna....
 
Renia- jak dasz radę, to dla obojga:tak:-dla Tymianka może być taka jak dla Maksia, bo jest piękna:tak: tylko w melanżu szaro- białym, a Julka to już będzie musiała zatwierdzić swój wzór:sorry:(poszukam jakichś zdjęć i jak wróci z kolonii to wybierze), bo coś ostatnio coraz częściej ma inne zdanie na temat tego co modne niż mamusia...;-):-D
 
reklama
dziewczyny a ja moge juz sie oglosic - zrobie czapeczki na drutach dla dzieciow na zamowienie :) grubsze, ciensze, z pomponami, klapkami na uszy etc :) oczywiscie na sam poczatek ladne nie az tak bardzo skomplikowane wzory :) do tego moge dziergnac szaliczek, a jak sie naumiem ( jakies kilka dni ) to i skarpeteczki male zrobie :)
Reniuszek, a coś rastafariańskiego dla mojej małej dałabyś rade zrobić? Moj D padłby z zachwytu :-D COś z niegryzącego materiału, ale cieplejszego, na jesień/zime z klapkami. No i pytanie jaką masz cena za komplet z małym szaliczkiem?
 
Do góry