reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i naszych kwietniowych pociech:):):

Nefretete-takie duze krzeslo do karmienia tez mam ale przyznam ze karmilam ALusie z niego dopiero jak dobrze siedziala bo ma oparcie i pasy ale po bokach jest luzne i moze sie taki maluch 4ro miesiaczny "gibnac" na bok. Wiec jeszcze tego krzesla nie wyciagam. Chociaz faktycznie ze chyba jest tam regulacja do "pol lezenia". A te male siedzonka maja wlasnie napisane ze mozna z nich korzystac od 3 miesiaca dlatego pytalam czy ktos probowal. Wyglada fajnie ale mam stracha posadzic malego w czyms takim. A z drugiej strony skoro od 3 miesiaca...no i badz tu madrym :-D
Heh, chyba musisz być pierwsza. Wypróbuj i wydaj opinie.:-)
 
reklama
Martolinka-tak ale jak karmie mleczkiem to jest to plyn wiec luzik, karmie nawet na leaco tylko mi chodzi o te pierwsze papki warzywne i kaszkowe podawane lyzeczka, tutaj dziecko musi juz troche popracowac buzia i przesunac pokarm wiec sie boje zakrztuszenia i dlatego szukam czegos do sadzania bardziej w pionie. Zapytam sie jeszcze pediatry co sadzi i czy w ogole poleci wrowadzac cos inneo niz mleko. Korci mnie to krzeselko :-D bo jest male i wszedzie sie zmiesci :-D
 
Też bym się bała sadzać dziecko w takim krzesełku, póki samo nie siedzi. Niby od trzeciego miesiąca, a mój ma 3,5 i mu się jeszcze głowa gibie. Jeśli wezmę się za wprowadzanie produktów nim Adaś będzie siedział, to skorzystam z leżaczka, jak będzie gotów to zasiądzie krzesełku z Ikea ANTILOP Krzesło wysokie z tacką - IKEA
 
Martolinka-tak ale jak karmie mleczkiem to jest to plyn wiec luzik, karmie nawet na leaco tylko mi chodzi o te pierwsze papki warzywne i kaszkowe podawane lyzeczka, tutaj dziecko musi juz troche popracowac buzia i przesunac pokarm wiec sie boje zakrztuszenia i dlatego szukam czegos do sadzania bardziej w pionie. Zapytam sie jeszcze pediatry co sadzi i czy w ogole poleci wrowadzac cos inneo niz mleko. Korci mnie to krzeselko :-D bo jest male i wszedzie sie zmiesci :-D
Iza- a przy karmieniu, będziesz sie schylać do dziecka w tym foteliku, prawie do ziemi? Ono nie ma nawet pasów, którymi możesz go przypiąć do krzesła. Powiedzmy, ze za 1 lub 2 miesiące bedziesz mogła sadzac juz w nim niemowle, ale wydaje sie byc naprawde mało użyteczny. Jak juz, to poszukaj czegos z pasami mocującymi i mały/mała będzie z wami przy stole jeść, a nie samo na ziemi :eek:

Edit: No chyba, że masz jakieś zwierzątko domowe, które będzie z nim razem jeść pod stołem :-p hihihi :-D
 
Ostatnia edycja:
Nefretete-moj synek nie jest pieskiem i nie bedzie jadl pod stolem:baffled::eek: A fotelik chcialam klasc na stole na poczatek choc na pewno mozna kupic z mocowaniem do krzesla. Tylko jak mialabym czekac 2 miesiace to nie ma sensu tego w ogole kupowac, bo za 2 miechy to wyciagne normalne wysokie krzeslo do karmienia. Chyba sobie jednak odpuszcze ten fotelik.
 
Nefretete-moj synek nie jest pieskiem i nie bedzie jadl pod stolem:baffled::eek: A fotelik chcialam klasc na stole na poczatek choc na pewno mozna kupic z mocowaniem do krzesla. Tylko jak mialabym czekac 2 miesiace to nie ma sensu tego w ogole kupowac, bo za 2 miechy to wyciagne normalne wysokie krzeslo do karmienia. Chyba sobie jednak odpuszcze ten fotelik.

Wiem, ze to wywoła wojne, ale...... na stole, bez mocowania????? aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!
Widziałam na tym filmiku, do którego dawałaś linka, że panienki własnie tak stawiały dziecko na blacie kuchennym, bez mocowania..... bez komentarza !!!

A z tym pieskiem, to tylko żarcik taki :-p ... ale tak byłoby bezpieczniej :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry