reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i naszych kwietniowych pociech:):):

Kivinko zaszalałaś kochana:tak::-) super zakupy, co do wózka to ja przy Nikoli miałam Tako ale jumpera i bardzo byłam zadowolona (tylko był strasznie ciężki) a tak poza tym super.
Co do pampersów to ja przez 1,5 roku używałam pampersa i próbowałam różnych wynalazków i z wszystkimi było coś nie tak i w końcu koleżanka mi poleciła Dady z biedronki i były super teraz zamierzam od nich zacząć może przy drugim też się sprawdzą
 
reklama
kivinko ale zaszalałaś...ślicznie wszystko, ale z rodzeniem jeszcze się wstrzymaj troszkę:)

robaczek
ja na początek też pampersy biorę, ale później mam zamiar zmienić na coś tańszego..może faktycznie ta DaDa się nada...ale się zrymowało:-D:-D normalnie nie czuje, że rymuje...hahaha
 
my uzywamy pampersów dla Damiana. próbowalismy huggiesów, ale sie odparzały, dada z biedronki trzeba było mega często zmieniać. uważam, tak jak martolinka, że najlepiej sprawdzają sie pampersy:) teraz też zamierzam zainwestować w pampery:)
 
dziewczyny czy któraś z Was używała produktów firmy Tommee Tippee? Bo mnóstwo tego jest na allegro. Chcę kupić osłonki na piersi i wkładki latacyjne...stąd moje pytanie...
 
Kasia według mnie wkładki laktacyjne TT są najlepsze.Mają chłonny zel (?) , który nie przepuszcza pokarmu i bluzki nie dostają nagle mlecznych plam;-)
Butelek , kubki niekapki, laktatory też tylko TT;-)
 
Jak to dobrze Was poczytać:-D:-D:-D:-D Wiem co kupować :-p Szczerze powiedziawszy ja też nastawiam się na pampersy-trudno już trzeba będzie zainwestować...
Kivi- zawstydzasz dziewczyno...jezusieee ja nie mam nic oprócz kilku ubranek (co tak między bogiem, a prawdą jest NIC):-)
 
Pauletta ja do wczoraj byłam w identycznej sytuacji, bo wczoraj część rzeczy dostaliśmy, a dziś reszte zakupił nam dziadek męża, więc w sumie dwa dni i wyprawka z głowy ;-)
 
reklama
Do góry