reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i naszych kwietniowych pociech:):):

adasza a macie lozeczko turystyczne ? w takim wypadku najbardziej bezpieczne i sciabki sa z siateczki Jasiowi napewno nic sie nie stanie :)
 
reklama
Adasza sa takie oddychajace ochraniacze gdzies na tym watku izka wstawiala link jak ci sie chce szukac tylko nie wiem czy sa do kupienia w pl
 
na prosbe wrzucam na szybko :D zdjecia dziwnie pogrubiaja albo mi sie cos wydaje :

portki:

Pojedyncze, 2012.06.27 o 17:44.jpg
i formowanka dla maksia ktora przed chwila przyszla :D
Pojedyncze, 2012.06.27 o 17:45.jpg

czekam na sukienke bo juz ponoc zostala wyslana :-D
 
Pauletta nie zawstydzaj mnie ....:zawstydzona/y:
a wlasnie przyszla kiecka dawno nie mialam na sobie czegos milszego . myslicie ze mi pasuje ten kroj ??
i co z robi z piersiami w tym wypadku( do tej sukienki) zeby nie wisialy? silikonowe zapiecie z tylu wyglada nieladnie z tym wiazaniem :crazy:

Pojedyncze, 2012.06.28 o 11:10.jpg
 
Reniuszek kroj jak najbardziej Ci pasuje!! Jesteś taka szczuplutka, ze długie sukienki jak najbardziej tak tak :)) co do stanika to ja mam takie miseczki które sie zakłada/przykleja tylko na piersi. Kupiłam jak ostatio byłam w PL bo miałam sukienkę bez pleców i sprawdziły sie super. Spodie tez super fajne. Ja sie wstrzymuje narazie z zakupami bo musze jeszcze zrzucić pare kilo:-( a to juz rok mina odkad sie wybrałam na zakupowe szaleństwo do dobrej galerii:-(
 
pochwalę się moimi zakupami na chrzciny, które już za 2 tygodnie mamy:)
NUDE CAMEL TOFFI LNIANE SANDAŁKI PLATFORMY 41 (2468373263) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

H&M czarny sexi kombinezon, spondium S Gratis (2449841699) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

niestety to spodnium jest tak kuse, że mogę zapomnieć o założeniu go na chrzciny .:(((( czeka mnie wyprawa do sklepu, tym bardziej, że Mikiemu muszęjeszcze kupić coś super, a z tym mam mały problem , bo nic mi jeszcze nie wpadło w oko:baffled::angry:
 
reklama
Do góry