reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i naszych kwietniowych pociech:):):

reklama
Kasia-dla mnie tez fajna :-) jestem na tym samym etapie, wlasnie dzis kupilam podobna. tez ma 7 dodatkow, lusterko, gryzaczki, pluszaczki i karta grajaca melodyjki takze widze ze ta ktora wkleilas ma podobny zestaw :-)
 
My mamy podobna hustawke ale maly cos sie nie moze do niej przekonac. Poki co wytrzymuje w niej 20 minut dziennie. Moze musi sie przyzwyczaic.
 
kasiu my mamy ta hustawke :D Maksiu ja uwielbia szczegolnie rano - potrafi w niej wysiedziec 30-40 min i smiac sie do swiata :) ja w tym czasie robie generalne porzadki i mowie do Maksia a maluch sie "buja" i cieszy sledzac kazdy moj krok :D
a hustawke kupilam w smyku i sporo zaoszczedzilam - byla promocja i zaplacilam 239 zl !!
 
reklama
Dziewczyny mam problem.. mój mały śpi w nocy na brzuchu (na plecach lub boku potrafi pospać max 10min...) i od kilku dni pełza przez sen po łóżku!! Zwykle zastaje go z głową w rogu łóżka... ostatnio tak się uderzył głową że nie mogłam go uspokoić ! POmyślałam o ochraniaczu.. ale naczytałam się że dziecko może się udusić... co robić?!
 
Do góry