reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i naszych kwietniowych pociech:):):

reklama
augustynka - ja mam tylko jakieś pluszaczki, które juz dostaliśmy dla Małej w ramach prezentu :) rozglądałam się na allegro za takimi książeczkami czarno-białymi, zeby tak postawić w łóżeczku, ale jeszcze sie nie zmobilizowałam do zakupu :(
 
Ja nie kupowałam jeszcze zabawek. Bardzo mi się podobają te zakupione przez kasiagaw i chyba sama się skuszę na takowy zakup :)
Najpierw jednak będę musiała przekonać mojego eM... - jest zdecydowanym przeciwnikiem zabawek, szczególnie grzechotek, misiaczków, karuzeli nad łóżeczkiem.. :eek: Kompletnie tego nie rozumiem.
Ale na pewno mu się odmieni hehe, jak mały zechce mieć kolejkę albo samolot zdalnie sterowany :) hihi
 
Chciałam sie pochwalić chustawką jaką dostałam od siostry po jej synku :)


Graco_SWEETPEACE.JPG.thumb_120x150.jpg
Bardzo się ciesze z niej :) I ciuszków troche nakupowałam nowych od kolezanki, bo w dobrej cenie miała.Ale duuuze rozmiary. 74,80 i 86!!! Zwariowałam :)
 
Augustynka wozek swietny!! Ja tez sie musze zdecydowac bo emek juz sie stresuje. Hustawka tez swietna!
kasiagaw super te zabaweczki i faktycznie, zapmnialam, ze pierwsze zabawki powinny byc raczej czarno biale.
 
andzik na pewno nie zapomne , jak przez kolejny miesiac bede zyła o suchym chlebie i wodzie z kranu ;-))) spłukałam sie okrutnie :)
 
reklama
Do góry