reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i naszych kwietniowych pociech:):):

reklama
martolinka dziękuje Ci bardzo za podpowiedz, wczoraj odrazu sobie zamówiłam. Czekam na przesyłke i zaczynam walke.
 
g_agnes trudno będzie Ci teraz powstrzymać ich pojawianie się.. Na pewno warto już się smarować , nawilżać - to pomoże je optycznie zredukować , wybielić. POWODZENIA:tak:
 
Mi jak zaczęły się pojawiać malutkie kreseczki z boku brzuszka podjęłam ATAK i dzień w dzień o różnych porach masowałam, wklepywałam kremy, prysznicem naprzemiennie ciepła-zimna... w sumie dziennie zajmowało mi to jakieś 2h, ale nic innego nie miałam do roboty ;-) i ZNIKŁO.. a przynajmniej ja ich nie widzę, w słońcu napinam skórę i nic nie ma.. ani białych kreseczek ani czerwonych.
Teraz to już motywacja mi spadła, ale masowanko, wklepywanko jest obowiązkowe rano i wieczorem przez co najmniej 10 -15min. Już mam tego dosyć i chciałabym zaprzestać tych wszystkich zabiegów, no ale póki co trzeba WALCZYĆ z tym jak się da! Także a_gnes działaj!! Rozpacz na niewiele się zda. Przynajmniej nie będziesz miała sobie nic do zarzucenia, bo robiłaś wszystko na co było cię stać ;-)
 
po wielkich przebojach zdecydowalismy sie na wózeka, jak wspominałam na głownym :) Pochwale sie, bo dzisiaj eMek ma jechac zamówic :) Przedstawiam Navington Galeon kolor Fiji Sea :)

2136kolor_Fiji Sea.jpgnavin.jpg
 
augustynka super wózio...:)

a ja dziś dla Zośki kupiłam zabaweczki:

4225b.jpg4355a.jpg
Takie na początek w czarno białych barwach żeby rozróżniała kontrasty. Do tego ma czarno białego zająca pluszowego - oczywiście w ramach prezentu "Od zajączka":tak::tak:
 
reklama
Do góry