reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Nas i Maluszków

Ja zakupy na razie przerywam :-D Podstawowa baza do chodzenia jest - 3 pary spodni, legginsy, jakieś tuniki uniwersalne. Teraz raczej odkładam na zakupy w sezonie letnim :-D

A z ubrankami dziecięcymi to się nie mogę doczekać, kiedy płeć poznamy. Wtedy wielkie porządki - jak dziewczynka, to robimy nalot na strych u dziadków i przywozimy wszystko na wielkie pranie, jak nie to selekcja i co bardziej dziewczyńskie idzie do przyjaciół, u których pierwszy chłopiec, druga dziewczynka.
 
reklama
a oto moj sobotni zakup SPODZIENIE
a teraz mykam na pierogi
spodzienie.jpg
 
No mnie kurcze ominie fun zakupow...

ciazowe mam, wyprawke mam...

jedynie co musze kupic to kosz mojrzesza i wypatrzylam pieeekny kocyk dla Mo ;)
 
Ja wczoraj zaszalałam na zakupach i trochę pokupowałam dla siebie ciuszków:-D muszę przyznać, że dla małej jeszcze nic nie kupiliśmy;-) na razie tylko teściowa szaleje (jest zakochana w ciuszkach Sofija )co jakiś czas dostajemy jakieś nowe ubranka a w sb sprezentowała nam pierwszą pościel;-)
 

Załączniki

  • spioszki.jpg
    spioszki.jpg
    26,9 KB · Wyświetleń: 61
reklama
Do góry