IzaVarsovie
Fanka BB :)
A ja właśnie, śpioszki, body, pajacyki mam po synku, ale teraz "muszę" dokupić typowo córeczkowe ubrankaboszeee, ale będę szaleć!!!
![]()
Oh lala..racja
Dzień dobry...
Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.
Ania Ślusarczyk (aniaslu)
A ja właśnie, śpioszki, body, pajacyki mam po synku, ale teraz "muszę" dokupić typowo córeczkowe ubrankaboszeee, ale będę szaleć!!!
![]()
IzaV - ciążowe brzuchy na golasa są często mało estetyczne ;-) Nawet jeśli ma się wymiary modelki. Brzuch:
1. jest blady,bo go opalać nie wolno,
2. większość brzuchów ma wielką brązową krechę, która jak dla mnie super piękna nie jest
3. wiele brzuchów - jak już są sporawe - jest poznaczonych siatką niebieskich żył - średnio estetyczne
4. no i ten wystający pępek
Dlatego ja bęcolem straszyć nie chcę ;-) Wolę zakryć, żeby nikt nie musiał ze wstrętem ode mnie oczu odwracać ;-)
Loleczka - śliczna tuniczka! Buuu! Czemu ja mam w brzuchu chłopca???