reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPY - dla nas i dla maluszkow

Kupilismy dzis taki kosz dla malej do salonu bo lozeczko bedzie w sypialni

2014-04-09 17.41.43.jpg
 

Załączniki

  • 2014-04-09 17.41.43.jpg
    2014-04-09 17.41.43.jpg
    24,9 KB · Wyświetleń: 126
reklama
Aga h&m? Mam 3 bo sie oprzec nie mogllam;) minisiaa sliczne. A ja za 70 szt ubranek same firmowki . Juz sie ich doczekac nie moge jak przyjda
 
i jak pranie Klaudyna? u mnie dziś pada cały czas, też miałam pranie wstawiać, ale póki co wyprałam tylko swoje koszule do szpitala. Mam nadzieję, że na dniach się pogoda unormuje i będę mogła zrobić pranko. Te rzeczy kupiłam jaki czas temu
Zobacz załącznik 619253 a ostatnio w biedronce były dwupaki body z disneya za 19.90 i udało mi się znaleźć ostatni dwupak w najmniejszym rozmiarze 68 :)


pranie maluszka na dworze wieszac bedziesz? ja uważam , że lepiej je w domu wysuszyć żeby tym dworem nie przesiąkły i nie nałapały niczego...\
zresztą ja na punkcie prania to mam hopla i w sumie żadnych jasnych na dwór nie wieszam, żeby np.muszki mi nie narobiły
 
Ja w sumie rożka nie kupuję, myślę, że się obejdzie. Kocyk też da radę- ale zależy jak kto woli:-)
Dzisiaj dzwoniła do mnie pani ze sklepu, mamy już do odebrania wózek i łóżeczko- JUPI:D

Super ten kosz :)
Ciuszki też słodziutkie te z kubusiem i myszką miki:)
 
Ja tam kochane rożka tez nie kupuję :)
Przy młodym tez nie miałam i jakoś nie uważam żeby było mi to potrzebne :)
Ale mam koleżankę która bez rożka nie wyobrażała sobie trzymać maleństwa
 
reklama
Wczoraj była u mnie położna i właśnie pytałam o rozek, mowila ze wcale nie potrzebny i tez w czerwcu będzie za gorąco. Ale poleciła otulacz albo zwykły kwadratowy koc albo grube pieluchy tetrowe. Skreslilam z listy. Wczoraj zamówiłam łóżeczko z szufladą. Czekam :)
 
Do góry