reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdańsk ginekolog PCOS

Dr Niedźwiecka również polecam, ale też bardziej skłaniałabym się ku dr Kurkowskiemu. Przyjmuje na Jaśkowej dolinie.

W luxmed osobiście nie trafiłam na dobrego lekarza i osobiście poproszę odradzam. Do rutynowej wizyty może tak, ale do problematycznej kwestii osobiście jestem na nie.
 
reklama
Możesz spróbować luxmedowskiego J. Szymulę on jest też endokrynologiem. Tylko że on jest bardziej do recept, ale kompleksowo mi nie pomógł… nie widział nic niepokojącego na usg ;)

Prywatnie jednak polecam R. Nitkowskiego, któremu wystarczyło proste usg a wiedział wszystko. A diagnozowałam się wszędzie gdzie to możliwe przez 4 lata…
 
Dr Niedźwiecka również polecam, ale też bardziej skłaniałabym się ku dr Kurkowskiemu. Przyjmuje na Jaśkowej dolinie.

W luxmed osobiście nie trafiłam na dobrego lekarza i osobiście poproszę odradzam. Do rutynowej wizyty może tak, ale do problematycznej kwestii osobiście jestem na nie.
potwierdzam, niestety
 
Dr Niedźwiecka również polecam, ale też bardziej skłaniałabym się ku dr Kurkowskiemu. Przyjmuje na Jaśkowej dolinie.

W luxmed osobiście nie trafiłam na dobrego lekarza i osobiście poproszę odradzam. Do rutynowej wizyty może tak, ale do problematycznej kwestii osobiście jestem na nie.


Dr Kurkowskiego też bardzo polecam, prowadzi moja ciążę obecnie i wszystko super dokładnie bada.
 
i BARDZO bardzo dużo mówi. To nie lekarz, którego trzeba ciągnąć za język. Ja momentami nie wiedziałam czy coś powinnam pytać czy już sam zdążył wszystko powiedzieć. 😅


Owszem, wszystko dokładnie omawia, dużo mówi ale też pyta czy są jakieś wątpliwości bądź czy mam jeszcze pytania jakieś. No i jest chyba zastępca ordynatora w Elblągu w szpitalu także też wiedzę spora posiada
 
Owszem, wszystko dokładnie omawia, dużo mówi ale też pyta czy są jakieś wątpliwości bądź czy mam jeszcze pytania jakieś. No i jest chyba zastępca ordynatora w Elblągu w szpitalu także też wiedzę spora posiada
Ale wiecie czy PCOS nie jest mu obce i w razie czego wdroży co będzie trzeba?
 
Ale wiecie czy PCOS nie jest mu obce i w razie czego wdroży co będzie trzeba?


Tego nie wiem bo nie mam pcos, ale na znanym lekarzu bardzo sprawnie odpisuje na wiadomości, więc możesz podpytać. Zdaje mi się, że bez problemu poprowadzi przy pcos ale tak jak mówię w temacie pcos nie mam wiedzy. Wiem, że to bardzo dobry specjalista ginekolog.
Możesz też zerknąć na opinie na znanym lekarzu, może ktoś był z tym problemem i zostawił swoje spostrzeżenia odnośnie wizyty u doktora
 
reklama
Do góry