reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPY - dla nas i dla maluszkow

Aga współczuję ale ja dlatego takich rzeczy jak wózek nie kupuję na necie (tez się przyjechałam). Wole nawet dać troszkę więcej i kupić w sklepie przynajmniej odbiór od reki i gwarancja że jak mi się coś zepsuje to idę i na miejscu reklamuje :)
 
reklama
Popieram tak jak Margo napisała, też wózek wolałam kupić na miejscu, a nie w sieci różnie później bywa a wydatek nie mały.
 
Można kupić wózek w sieci ale od sprawdzonego i pewnego sprzedawcy. CZasem fakt trzeba zapłącic 100 zł więcej ale mieć gwarancję że będzie wszystko ok, i jak coś sie sytanie będzie odbór tego wózka w ramach gwarancji.
Ja już mam wszytsko.Teraz czekam na rozwój sytuacji :-D
 
Ja też uważam, że nie ma jak w sklepie kupić. Można na żywo obejrzeć, pojeździć. Mój mąż mówi, że na necie się zamówi a ja do do niego, że lepiej zamówić w sklepie od producenta bo właśnie z tą gwarancją chociaż bez problemu. My zamówimy 29 kwietnia jak będziemy u lekarza wtedy. Czeka się na wózek około miesiąca, ale pani w sklepie mówiła, że w tym sezonie letnim to tak 2 tyg. i wózek jest.

Pochwalę się moimi zdobyczami z pepco i biedronki:
Dwupak body w biedronce za 19,90
2014-04-12 14.17.50.jpg 2014-04-12 14.15.24.jpg tunika 9.90 i rampers 14,90 w pepco

a taką czapusię tatuś kupił swojej księżniczce :)
2014-04-12 14.15.54.jpg
 

Załączniki

  • 2014-04-12 14.17.50.jpg
    2014-04-12 14.17.50.jpg
    37,5 KB · Wyświetleń: 107
  • 2014-04-12 14.15.24.jpg
    2014-04-12 14.15.24.jpg
    23,2 KB · Wyświetleń: 109
  • 2014-04-12 14.15.54.jpg
    2014-04-12 14.15.54.jpg
    12,9 KB · Wyświetleń: 108
Asica swietne ciuszki.
No z tym wozkiem to niby sie odnalazl(po prawie 2 tyg i ciaglym pisaniu) bo sledzilam przesylke w necie wiec caly dzien dzis w domu siedzialam a tu zoonk pan z dhl zostawil mi kartke w skrzynce ze mnie w domu nie bylo i wozek do odbioru na poczcie w pn.
To nie pierwszy raz i ja rozumiem, ze to 7-me pietro, ale jest tez winda.
No albo jak mu sie nie chce to niech zadzwoni i powie, ze mam na dol zjechac.

Co do samego wozka to mialam juz kiedys okazje kiedys go zobaczyc i wyprobowac w realu wiec od poczatku wiem co kupuje.
Baby One to jest sklep internetowy, maja tez mase sklepow w calych Niemczech.
Nie kupilam w sklepie bo u mnie juz nie mieli tego wozka a na necie byl dostepny.
 
To dobrze Aga, ze interweniowałaś. Z tymi firmami kurierskimi tak już niestety jest. Piszą, że nie było nikogo na adresie a tymczasem człowiek siedzi cały dzień i czeka w domu. Ale oni raport wypełnią i mają z głowy. Ja czekam na pościel. Dostałam maila 10 kwietnia od GLS, że 11 między godz. 10 a 13 mam być w domu bo przyjedzie kurier z paczką a nikogo nie było. Jak włączyłam śledzenie paczki to okazało się, że we Wrocławiu drugi dzień sobie leży. Szkoda gadać normalnie. Ale myślę, że w poniedziałek dotrze :)
 
Aga...dobrze ze sprawa zakończyła sie pozytywnie :)




.

Pochwalę się moimi zdobyczami z pepco i biedronki:
Dwupak body w biedronce za 19,90
Zobacz załącznik 619649 Zobacz załącznik 619650 tunika 9.90 i rampers 14,90 w pepco

a taką czapusię tatuś kupił swojej księżniczce :)
Zobacz załącznik 619651

ten różowy rampers z małpką BOSKI :tak:

Pa to moje zakupy z wczoraj. jak zobaczyłam ten swetr to nie mogłam sie oprzeć Wzięłam od razu zeby na jesień-zimę miał Rozm. 74
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    40,5 KB · Wyświetleń: 67
Maja sweterek ekstra! jeszcze też bym musiała jakiś kupić, bo na wszelki wypadek, żeby mieć na wyjście ze szpitala dla małej.
 
reklama
ImageUploadedByForum BabyBoom1397394997.977876.jpg moje dzisiejsze zakupy :D dostałam szału macicy po prostu :D w sumie zapłaciłam 12,98zł a według metek powinnam zapłacić 14,98zł, ot taka miła niespodzianka :D mąż sie załamał :D kocham Pepco, muszę tam częściej chodzić bo maja superowe rzeczy dla dzieci :D
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1397394997.977876.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1397394997.977876.jpg
    33,5 KB · Wyświetleń: 72
Do góry