reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPY - dla nas i dla maluszkow

reklama
A nie będzie za gorąco w różku? Zastanawiam się kupić czy nie. Wcale nie jest za drogi ale potem co robię z nim a moze będzie jako kołdra? Ale niemowle nie używa kołdry. Mam mętlik w głowie:)
myślę, że nie będzie za gorąco, po prostu ubrać będzie można mniej warstw :-D możesz z niego zrobić kołderkę, albo położyć na podłodze i maleństwo będzie mogło sobie poleżeć jak na macie :-D
 
dziewczyny planuję dzisiaj zacząć prać ciuszki dla małej i myślicie że lepiej zacząć od tych największych co mam, żeby te małe później wyprać, jak będzie bliżej porodu?
 
Ja większych jeszcze nie prałam. Piorę ubranka tylko do 3-4 miesiąca. Prasuję i układam szafce.
 
i jak pranie Klaudyna? u mnie dziś pada cały czas, też miałam pranie wstawiać, ale póki co wyprałam tylko swoje koszule do szpitala. Mam nadzieję, że na dniach się pogoda unormuje i będę mogła zrobić pranko. Te rzeczy kupiłam jaki czas temu
2014-03-25 11.38.03.jpg a ostatnio w biedronce były dwupaki body z disneya za 19.90 i udało mi się znaleźć ostatni dwupak w najmniejszym rozmiarze 68 :)
 

Załączniki

  • 2014-03-25 11.38.03.jpg
    2014-03-25 11.38.03.jpg
    33,4 KB · Wyświetleń: 104
reklama
Aga super komplet! ja mam jeszcze ciuszki od szwagierki ale to po chłopcu więc niewiele wybrałam i czekam jeszcze na worek od siostry po dziewczynce. Trzeba się uwijać, bo czasu coraz mniej zostało :):szok:
 
Do góry