reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mamy i maleństwa

Ja też mam nakładany na łóżeczko - tak było z pierwszym i tak będzie z drugim. Ok 7-8 miesięczne maluchy i tak już się raczej przewija na czymś większym, bo to ruchliwe już takie, że aż strach na tą dechę położyć ;-)
Komodę mam osobno.
Zreszta miejsca w sypialni brak na takie cudo i trochę kasy szkoda...
 
reklama
Moje łóżeczko tez już dojechało i mąż składał w poniedziałek. Wybraliśmy takie :
DAN-DREW :: produkcja i sprzedaż sanek drewnianych :)

Materac GPK. Jutro zamówię pościele z ochraniaczem do łóżeczka. Jeszcze wanienka, ręcznik i pieluchy tetrowe / flanelowe i chyba wszystkie podstawowe rzeczy będziemy już mieli :)

Przewijak również zamontujemy na łóżeczku, w sypialni nie mamy zbyt wiele miejsca... ale myślę, że to rozwiązanie się sprawdzi i będzie praktyczne.
 
Ja na razie mam w pokoju na lozeczku i tam tez bede ja kapac ale jak za bardzo bedzie chlapac to bede ten przewijak chyba na pralke klasc i kapac w lazience. Mi sie wydaje ze one sa dosyc solidne raczej i narazie zostanie na lozeczku :-)
 
Kurcze moja mala niby ma swoj pokoik i tylko na poczatku bedzie spala u nas w kolysce ale w tym jej pokoju to mi sie nic nie miesci... :-( mam tam szafe 2drzwiowa (z jednej strony miejsce na wieszaki) komode lozeczko i fotel i juz sie wydaje zagracone a jeszcze nie mam gdzie wlozyc jej poscieli i recznikow:-\ cos kiepsko z organizacja u mnie :-\
 
U mnie to juz całkiem zagracone będzie w dwich pokojach w czworo mamy sie pomieścić przy czym jeden to goscinny i tam nie śpimy, w remoncie mam 3 pokoje jeszcze ale tam narazie nie zamieszkamy. Mi to juz nie przeszkadza na tym etapie ;).
 
Olciastrzelce, wanienka na łóżeczku? Dobrze zrozumiałam? :eek:
Marcysia, super ten fotelik :tak:. Fakt, wygląda kosmicznie, ale właśnie przez tą zabudowę robi wrażenie bardzo solidnego i bezpiecznego, taki zabudowany. No i widzę 4 w ADAC. Fajny.
Zozzolka, ja też mam tym razem przewijak na łóżeczko. Kiedy nie będzie używany będę go stawiała obok łóżeczka, mam akurat miejsce między łóżeczkiem a komodą.
 
Hehe dzag w zadnym wypadku :-) przewijak na lozeczku :-) zle sie wyrazilam :-) chodzilo mi o to ze ten przewijak bedzie pewnie wedrowal razem z wanienka najpierw w pokoju a potem w lazience na pralce bedzie zeby zaraz po kapieli polozyc sobie bezpiecznie maluszka zaraz obok:-)
 
olciastrzelce, dzag - no dałyście mi super wskazówkę, dzięki za pomysł. Nie wiem czemu sama o tym nie pomyślałam, ze przewijak pójdzie na naszą wannę podczas kąpieli malucha :rolleyes2: Ciężko mi sie myśli chyba :-) A martwiłam się, ze w sypialni będzie zimniej przeciez niż w łazience i maluszek zmarznie po kąpieli... ech... a takie proste rozwiązanie ;-)
 
reklama
Do góry