reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mamy i maleństwa

reklama
a jak chchecie montować wanienkę w wannie? na szkole rodzenia położne mówiły, żeby na poczatku po porodzie nie schylać się tak, jak wlaśnie do wanny, tylko na swojej wysokosci mieć np wanienkę, bo takie schylanie może w przyszłości być przyczyną wypadania macicy..

ja chyba na poczatku kąpać będę w sypialni, bo wsztsko pod ręką jest. Nie mam stelaża do wanienki, ale myślę, czy by takiego składanego stolika z piwnicy na nią nie przynieść;)
 
My jeszcze wanienki nie mamy,ale też kupimy taką bez stelaża - brak miejsca na niego jeszcze. Wanienke wraz z przewijakiem,albo kocykiem i podkładem do przewijania będziemy kłaść w pokoju na stole,myślę że ta wysokość będzie odpowiednia;) też chyba po porodzie nie ryzykowałabym wkładania wanienki do wanny,bo raz że trzeba sie schylac to potem jeszcze podnieść z tym maluchem. Bałabym się,że złapie mnie jakis skurcz,albo że kręgosłup strzeli.
 
Szkrabek, ja mam długi blat w łazience, na całą jej długość. Jakieś 2 metry. Wiec ja tam przewijak położę.
Z wanienką będziemy kombinować. Przy Tymku kładliśmy ją po prostu na dwa odwrócone do siebie krzesła. Teraz musimy sprawdzić co będzie wygodniejsze w łazience. Może też na ten blat wejdzie... Potrzeba matką wynalazków :-D
 
Wiesz, właśnie muszę go przymierzyc :)
Ja pralkę mam w innym pomieszczeniu, więc w łazience przy sypialni zostaje tylko wanna, lub podłoga :)
Ja nie miałam brzegu za wanna i przewija zjeżdżal. Stelaż do wanienki jak dla mnie obowiązkowy i mam od pierwszego malucha. Przede wszystkim bezpiecznie i nie rozdzielczości się ani wanienka nie zeskoczy. Do tego wysoki mąż spokojnie mógł kąpać chłopaków.
My zawsze mieliśmy naszykowali ręcznik, kładłam młodzieńca na siebie i sięgała po ręcznik. Byłam mokra ale to w niczym nie prEszkadza. Jak był mąż to podawał ręcznik bez moczenie mamy.
A ja zakupiłam wkoncu podkłady poporodowa (czas najwyższy! !!)
 
reklama
Ja juz tez mam podklady poporodowe i az bylam w szoku jakie to wielkie :-\ toz jedna taka paczka zajmie mi pol torby:-\ mam tez te podklady na lozko z seni to i do przewijania w szlitalu sie przydadza :-)
 
Do góry