reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mamy i maleństwa

reklama
Ja tez po cc nie potrzebowałam wkładów poporodowych, choć jak już miałam to pierwsze dwa dni używałam :-p Resztę zostawiłam w szpitalu. Wystarczyłyby podpaski zwykłe. Ale na wszelki wypadek teraz też kupiłam paczkę. Z tym, że teraz właśnie zwykłe podpaski też wezmę. Mam nadzieję, że tym razem nie spędzimy tak dużo czasu w szpitalu.
 
Dzag82 ja tez tak planuje, ale z tego co sie orientuje to podklady dają, no ale majatku to nie kosztuje to wezmę, ja je chyba zuzylam na pierwsza @ po porodzie bo byla mega pod każdym wzgledem, auccc
 
Ja moje dwie córki kąpałam na ławie w pokoju, przewijak będę miała na łóżeczku obok ława i wszystko pod ręką.
Jeśli chodzi o podkłady to sobie też kupiłam i majtki jednorazowe, w domu mam prawie same stringi i trudno wielką podpaskę w nich utrzymać, po cc też potrzebne są podpaski lub podkłady, macica szczególnie podczas karmienia oburza się i też przez jakiś czas występuje krwawienie.
 
...a propo przewijaka to jestem wkurzona na swoj brak myslenia :no: Zamowilam na ebayu przyszeddl wszystko pieknie tylko kuzwa on nie ejst sztywny :hmm: Pamietam ze przy najstarszym synu mialam podobny i nie wiedzialam ze sa sztywne i miekkie :baffled: a pisalo jak byk w opisie ...ehhh nie wiem co robic szkoda mi odsylac bo strace na przesylce ...nie wiem jakas dykte przykleic z nozkami czy co?

sorki za jakosc fotki IMG_20151103_161817.jpg

Traktorzystka
kurcze fajne te pajace :tak: tylko uwazaj zeby to typowy "chinczyk" nie byl, cholera wie co oni za chemie tam pchaja.
 

Załączniki

  • IMG_20151103_161817.jpg
    IMG_20151103_161817.jpg
    20,3 KB · Wyświetleń: 74
Ostatnia edycja:
porannakawa - przewijak słodki :tak:. Ja bym na deskę go przymocowała i do tego wkręciła 4 nóżki - z pewnością dostaniesz w markecie budowlanym takie za grosze. No chyba, że nie chcecie się bawić w takie rzeczy, bo może przesyłka wyjdzie taniej niż ta decha z nóżkami + praca... musisz przekalkulować sobie.
 
reklama
Butelki Lovi aktywne ssanie bardzo wygodnie trzymają się w ręce. U starszej córki korzystałam z butelek firmy avent, bardzo szybko się zużywały, natomiast butelki Lovi są zdecydowanie lepszej jakości. Moja córka tylko z niej chce pić, smoczek idealnie dopasowuję się i przypomina sutek, nie wypluwa smoczka. Nie krztusi się.Wygodna w utrzymaniu czystości.Polecam.
 
Do góry