reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mamy i maleństwa

Kobietki pomyślcie jednak o cienkim bawełnianym szlafroku. W szpitalach zimową porą palenie w piecu na maksa. A juz na tych oddziałach z dziećmi to masakra. Myslę, że taki miśkowy szlafrok moze być zdecydowanie za gruby. Ale to moje zdanie ;)
 
reklama
Ja mam szlafrok cienki z Italian Fashion i go wezme. Chociaz ja bede rodzila na starym oddziale jedyny nie po remoncie i kolezanka mi mowila ze jak jest zima to w oknach koce wisza tak wieje:-)
 
Ja mam szlafrok taki gryby cieply wiec kupilam sobie nowy cinszy ale tez z takiego mieciutkiego materialu tyle ze duuzo cienszy od tego co mam do domu bo ten to pol walizki by zajal:-)
1usa8u697dldaz22.png


f2w33e3kj54qow6s.png
 
Dziewczyny podpowiedzcie bo czas leci a ja nadal bez łóżeczka.... Chciałabym juz je mieć w razie jak nie położa wcześniej do szpitala... I jutro ciagne męża po wózek. I jeszcze wanienka...
Czy myslicie, ze takie łóże czko jest ok?
Łóżeczko z szufladą MIKI kolor biały bez nadruku - Aruś producent pościeli niemowlęcej , dziecięcej, beciki, łóżeczka, kołyski, komody.
lub takie:
Łóżeczko z szufladą białe GOSIA 120x60 (5647609871) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Jeszcze taie mi chodzi po głowie, ale nie wiem czy przez te "falowania" wejdzie mi mie dzy meble.
Łóżeczko z szuflada/tapczanik MONIKA biała - Aruś producent pościeli niemowlęcej , dziecięcej, beciki, łóżeczka, kołyski, komody.

Proszę podpowiedzcie, bo sama nigdy sie nie zdecyduje!!! a ój mąz mówi" które chcesz"... :crazy:

I wiekszość z Was ma materac gryka kokos, tak? Bo ja sie jeszcze zastanawiam na lateksowo-kokosowym, ale to znacznie wyższy koszt. Choc nie o kasę mi chodzi (babcia sie dołozyła do wyprawki ;) ). Po prostu jestem niezdecydowana....
 
Materacyk lateks-kokos jak najbardziej ok. Ja rezygnuję z lateksowego ze względu na koszty :sorry:. Ale latek ma idealną sprężystość. Nie jest ani za miękki ani za twardy.
A między 1 a 2 łóżeczkiem nie widzę różnicy (nie licząc tej dziury u góry w wezgłowiu i w nogach). To z tych dwóch brałabym tańszy. Dla mnie osobiście ten trzeci model to bajer troszkę, ale nie dużo droższy w sumie niż zwykłe łóżeczko, to może można się skusić... No nie wiem sama. Starszemu dziecku i tak kupisz łóżeczko większe, więc za długo nie poużywacie. Ale cena znośna. Więc czemu nie.

A ja dzisiaj w Biedrze kupiłam pieluszki 1-ki. Jakieś super hiper premium cośtam z "wewnętrznym wycięciem na pępek". Rozpakowałam kilka godzin temu, żeby o cudo obejrzeć i... do teraz szukam tego wycięcia :-D. Hehehe.. Chyba zapomnieli wyciąć. Albo coś skrywają pod nazwą "wewnętrzne wycięcie na pępek". Ale fajne są, mięciutkie. Przetestujemy.
 
Ostatnia edycja:
Marcysiu mi podoba się to pierwsze łóżeczko. Jeśli chodzi o materac mamy pianka-lateks,na stronie materace dla ciebie byla promocja wiec skorzystaliśmy;) jeśli chodzi o szlafrok to też mam taku gruby i za kolanko,ale nie będę kupować innego. Dopakuję go do reklamówki żebt torby nie zapychać;)

Dzag ja dziś w biedronce znalazlam kapsułki jelp do prania za 10 zł,te same w kauflandzie kosztuja 24 zł. Ale fajnie,że piszesz o tych pieluchach też czas o tym pomyśleć;)
 
reklama
Marcysia ja mam właśnie kupione to łóżeczko-tapczanik tylko że z zabudowanymi frontami i nadrukiem i powiem Ci, że super to wygląda, a moja mama to się wręcz napatrzeć nie mogła, jak je złozyliśmy, ale ja właśnie lubię takie trochę bajeranckie rzeczy :-) Tylko płaciłam trochę drożej, bo od razu z materacem było a materac gryka-pianka-kokos :-)
 
Do góry