reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mamy i maleństwa

reklama
Porannakawa, no to miałaś niespodziankę przy rozpakowaniu paczki :-D. A nie użyjesz nigdzie takiego miękkiego przewijaka? Choćby w łazience na blacie po kąpieli, czy jak będziesz na swoim łóżku przewijać? Zawsze też można przykleić z tyłu dechę tak jak mówisz. Albo klejem na gorąco albo klejem tapicerskim.
 
Szkrabek jade po deche :-D szkoda mi tego przewijaka ...wezme ze soba moze mi pomoga cos wymyslec w budowlano-wykonczeniowym :-D

Dzag
o faktycznie :-D dziekowka nie pomyslalam zeby to np sylikonem na goraco ...zobaczymy co mi powiedza w sklepie. Ja jestem taka dupowata ze szok ...moglam sie od razu skapnac ze ta przesylka cos za tania :-D
 
Ja tam lovi nie chce, leza nieuzywane butelkibo smoczkiem wolnym moje dziecie sie krztusilo, jak przechylilam wiedzialam czego, lalo sie ciurkiem, kupilam tylko smoczek bo byl ładny i ta wisienka dobra na poczatek jest.
Porannakawa nie wiedzialam ze takie miekkie tez sa :0.
Pewno decha i tasma dwustronna, kleje bym sobie darowala, bo nie wiem jak ze smrodkiem potem.
 
porannakawa - daj znać co Ci powiedzą w sklepie - dupowate jesteśmy wszystkie (w ciąży przynajmniej :-D) - ja też zamówiłam pościel za duża, niektóre z nas miały wpadki z praniem - także spoko - norma ;-)


Ja uwielbiam butelki Avent i gdybym nie dostała teraz dwóch darmowych Chicco to bym na pewno kupiła Avent. Wypróbuję te chicco i jak coś mi nie będzie pasować (bądź maluchowi) to kupuje w ciemno Aventu. :tak:
 
Ja butelki mam tommie tippe bo mialam przy Mai i jestem zadowolona bardzo:-D a jak niunce nie beda pasowac to wymienie na inne juz sie ni eprzejmuje takimi szczegolami :-p
 
Co do tego bidnego przewijaka to juz pisalam na ogolym ;-) ja sie juz tego nie tykam wroci Malz z pracy niech kabinuje. Wogole to mysle kiedy lozeczko zlozyc ,posciel itd... Mysle tak zaraz po 15 listopada ...zeby sie wysierdlo ..co myslicie? Bo wiem ze wiele z was ma juz zlozone...nie chce tez zeby za dlugo puste sie kurzylo :baffled:.

Co do butelek tomme tippe to mi nie przypadly do gustu wiecznie ten krazek w srodku odpadal :confused2: Avent jest swietny :-D teraz mam tez Aventu tylko z tej nowszej serii co jest smoczek w ksztalcie cyca :-D

aaa no i taki niemieci otulacz qpilam dzisiaj :-) i pare ciuchow jak to ja :sorry: sorki za jakosc itd ale ja nic prawie na ty fonie nie widze przez zbita szybke...czekam na Mikolaja i nowego fona :-D. IMG_20151104_160455.jpgIMG_20151104_160743 (1).jpgIMG_20151104_160914.jpgIMG_20151104_160827.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20151104_160455.jpg
    IMG_20151104_160455.jpg
    16,4 KB · Wyświetleń: 64
  • IMG_20151104_160743 (1).jpg
    IMG_20151104_160743 (1).jpg
    15 KB · Wyświetleń: 62
  • IMG_20151104_160914.jpg
    IMG_20151104_160914.jpg
    22,3 KB · Wyświetleń: 61
  • IMG_20151104_160827.jpg
    IMG_20151104_160827.jpg
    12,5 KB · Wyświetleń: 62
Porannakawa ale slicznosci kupilas:-) ja mam lozeczko rozlozone ale jeszcze materac w folii a posciel w szafie. Rozloze chyba pare dni przed terminem czyli w swieta lub zaraz po. A jak nie to maz to zrobi jak bede w szpitalu bo juz ma wszystko wyprane i wyprasowane wiec da rade;-)
 
reklama
Olcia qrcze chyba tez tak zrobie :tak: zlozymy lozeczko po 15stym a reszte tylko przymierze czy pasuje i schowam . Ja juz mam obsesje doslownie wszystkie nowe zeczy mi smierdza jak nie farba to jakas chemia .:eek:
 
Do góry