reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mamy i maleństwa

Najlepiej tak jak mowia dziewczyny uzbierac jeszcze troche jasnego i wyprac z jednym a potem ciemne i z drugim. Tylko prosze cie nie zrob tego co sie tu niektorzym wczesniej zdarzalo :p
 
reklama
w ogole z tymi czapeczkami tragedia - kupilam przez net 2pak bawelnianych - najmniejszy rozmiar to 36 i co...? moim zdaniem sa strasznie wielkie :o A zimowej nie mam, bo nie mam kombinezonu - chyba ostatnie zakupy, które mi zostaly oprócz wózka
 
Ja czapeczke mam tez troche wieksza ale stwierdzilam ze takiej malutkiej nie bede szukac i z ta damy rade. Pod spod najwyzej zaloze ta bawelniana malutka zeby jej tam nic nie wialo
 
Eee, 36 będzie ok. Nawet ciut większe dadzą radę. To tylko takie powszechnie dostępne sieciowe są sporo za duże. Ale 36 do 40 ok. Lepiej jak będzie troszeczkę luzu niż główka ściśnięta. Ja osobiście nie lubię takich czapek bardzo przylegających do głowy :-p.
 
Ja mam z cieplejszych dwie czapeczki polarkowe, nawet nie wiem, jaki rozmiar, ale nie wydają się za duże. Dzisiaj przyszła torba do szpitala, także już zaczynam myśleć o jej spakowaniu. Kupiłam też dziś kosmetyki dla dziecka i w sumie nie wiem, czy coś mi jeszcze do kupienia zostało :-)
 
Ja dzisiaj poprasowalam sobie koszule do szpitala i tak cos mnie tknelo zeby ta do porodu przymierzyc i wiecie co... juz sie w nia nie zmiescilam... szok... ona mi sie zawsze duza wydawala :-) no ale dobrze ze zmierzylam bo przyszloby mi rodzic na golasa:-)
 
dziewczyny, pokażcie proszę jakie koszule do karmienia macie zakupione? Szukam bardzo tanich i wygodnych jednocześnie, bo ja nie śpię w koszulach tylko w piżamach, więc to na pierwsze kilka tygodni tylko :/

nie mogę czytać tego wątku, bo chce mi się płakać, że nic nie gotowe :(((((((((((( ani łóżeczek nie mam zamówionych nawet, a czeka się 4-5 tygodni.. no kosmos. :/
 
reklama
Do góry