reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mamy i maleństwa

dziewczyny, pokażcie proszę jakie koszule do karmienia macie zakupione? Szukam bardzo tanich i wygodnych jednocześnie, bo ja nie śpię w koszulach tylko w piżamach, więc to na pierwsze kilka tygodni tylko :/

nie mogę czytać tego wątku, bo chce mi się płakać, że nic nie gotowe :(((((((((((( ani łóżeczek nie mam zamówionych nawet, a czeka się 4-5 tygodni.. no kosmos. :/


jesli masz u siebie taki skep jak textil market, to tam są koszule do karmienia - cena ok 20-30 zl


w sumie maja sklep online - jest kilka do karmienia (ale z misiami ;))

Koszule nocne - bielizna damska - sklep odzieżowy txm24.pl
 
reklama
Ja mam koszule do karmienia na guziczki z przodu i jedna mam w roze granatowa a druga mam w misie wlasnie bo nie bylo nic innego:-D:-D ale to i tak do szpitala bo w domu to mam inne koszulke rozpinana cala na guziki i spodenki bo nie lubie w koszulach spac:-p:-p

1usa8u697dldaz22.png


f2w33e3kj54qow6s.png
 
Rumcajsowahanka ale fajnie nie wiedzialam ze z textila mozna zamawiac przez neta, super bo ja nie cierpie zakupow i lazic po sklepach...
 
Dzag82 ja właśnie taką koszulę z misiami dostałam w prezencie. Nawet dwie ;) Ale nie przeszkadzają mi te misie he he he Fakt, wolałabym jakieś bardziej kobiece, ale darowanemu koniowi... ;-)
 
A tak w ogóle to w środę mi przyszedł kombinezon, czapka i szalik, oraz kilka innych rzeczy (zamawiałam w smyku). Jestem mega zadowolona z kombinezonu. Podoba mi sie jakosć. Czapka w rozmiarze 40-42, ale strasznie długa. Małej zakryje główkę razem z szyją he he he Miałam wstawic fotki, ale nie mam siły zrobic :/
Ja też nadal nie mam łóżeczka... Byłam już zdecydowana na jedno, ale niestety jest takie trochę wyginane/stylizowane czy jak to tam opisać, i niestety mi sie nie zmieśći, bo rozmiar zamiar 120, wychodzi 138 przez to wygianie. Muszę zamówić takie zwykłe, najzwyklejsze proste. No i zostały mi jeszcze drobne zakupy kosmetyczne, ale to już za jednym razem w aptece.
I czekam z niecierpliwośćią na moje kocyki, rożek, pościel. Jak już się uszyją i przyjdą to wrzucę fotke :tak:
 
reklama
Do góry