reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mamy i maleństwa

.....qrde teraz to juz zupelnie nie wiem co robic z tym termometrem ale chyba wymienie...nie zwrocilam uwagi czy byly takie dla noworodkow...bo dla mojego Malza termoetr to termometr ;-) No nic to zrobie kurs do sklepu i wymienie.
 
reklama
Dzag powiem ci ze jak mierzysz chwila po chwil to zawsze zle pokazuje ja mam omron do ucha dalam 40f i nie jestem zadowolona pokazuje zanizona temp wiec doszedl mi kolejny zakup termometr:eek:
Co do czapeczki to ja mam taka z welurku z uszkami w pl kupilam i pod spod zaloze ta zwykla dla noworodkow jak ta co ciepla kupilam bedzie za duza :-p
 
No to widzę, że nie to, że ja taka ślepa, że czapkę zimową dla noworodka ciężko mi znaleźć, tylko po prostu ich nie ma w sklepach stacjonarnych.. Lipa:( W takim razie zamówię na allegro, cóż zrobić.
U nas łóżeczko stoi złożone od .. ponad 2 lat :D Tak jak już chyba pisałam, Wojtek niedawno przestał w nim spać i nie było sensu rozkładać :-D
 
KulkaPrzytulka, może i są te czapeczki, ale mnie się już nie chce latać i szukać :-p. A w sieciówkach nie widziałam takich mniejszych. Raz widziałam na stoisku z ubraniami dla dzieci w takim centrum handlowym z boksami. Ale brzydkie to to było jak noc. A bąbel większy od głowy noworodka :-D. Raz, że po prostu głupio wyglądała, a dwa - nie ma szans na założenie kapturka. To ja dziękuję. Też chyba kupię na Allegro. Znalazłam nawet kilka ciekawych, w moim guście.
 
@dzag82 musze wtracic bo wlasnie rozkmine zlapalam.... Czemu sie mowi, ze cos jest brzydkie jak noc, skoro noc jest piekna? Zwlaszcza jak pelno gwiazd na niebie :)) haha.

Co do czapeczek, to ja mam jakies i polarowe tez. Jak bedzie za duza to wywine trochu, ale nowej kupowala nie bede juz. Starczy tych ciuszkow :)
 
Haha smiesznie :D

Kurcze mam dwa kombinezony, jeden kremowy a drugi ciemny granatowy. Razem ich wyprac nie moge, to co, mam pojedynczo pralki puszczac z jednym kombinezonem? Czy w rekach przeplukac? Co myslicie
 
reklama
Do góry