reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mamy i maleństwa

Domi piekne lozeczko :-)

Dziewczyny wy juz wszystkie macie lozeczka zlozone ? :zawstydzona/y: ...sie zastanawiam czy tez nie zlozyc zeby sie wysmierdlo :eek: Wczesniej na ostnia chwile skladalismy.

no i kupilam termometr do ucha ...i chyba strzelilam gafe bo w sumie jak mierzyc temp. takiemu maluchowi w uchu :baffled: ehhhh ale to juuz w domu mnie oswiecilo :baffled: nie wiem zamienic czy co?

Zobacz załącznik 715862

ja łożeczko mam jeszcze w piwnicy;p i materac nawet nie zamówiony- choć wybrany:) a co do termometru to słyszalam, że lepszy do czoła taki, a nie o ucha. Taki mam zamiar kupić: Rossmax Termometr Bezdotykowy Ha 500 Pomiar W 1S - Ceneo.pl
 
reklama
Dzieki dziewczyny ;) sama jestem zajarana tym lozeczkiem, juz chce termin porodu! :)) bo chce widziex juz w nim swoje dziecię kochane ♥

@porannakawa tiaa superasny kombinezon ;)

A termometr mam taki na podczerwień właśnie do czoła z mozliwoscia założenia końcówki do ucha. Zobaczymy w praniu ktory pomiar bedzie dokladniejszy...
 
Ja mam z lidla na podczerwien do mierzenia w uchu i na czole a dodatkowo do mierzenia temp wody i pokarmu. Co do lozeczka to moje stoi juz od jakis 2 mcy rozlozone z zafoliowanym materacem a teraz polujemy jeszcze na kolyske jakas
 
Ja łóżeczko mam jeszcze porozkładane, ale juz przynajmniej nie w piwnicy a w sypialni oparte o ścianę ;-) Materaca nadal brak.
Termometr mam też ten z Lidla, co Olciastrzelce, ale może jakiś felerny egzemplarz, bo cuda pokazuje. Mierząc w jednym miejscu na czole sekunda po sekundzie potrafi 1-1,5 stopnia różnicy wskazać. Poszedł w kat bardzo szybko. I teraz nie wiem jakiej firmy termometr będzie pewny, a musze kupić. Jeszcze mam jedno wymaganie - żeby przy wysokiej temperaturze nie włączał się w nim alarm. A są takie. Choć nie wiem po co. Przecież każdy potrafi odczytać cyferki, drzeć mi się nie musi nad śpiący dzieckiem ;-)
Dreddka - Ikea? :-)
 
reklama
Dreddka" pisze:
Dzag82 są kraje niestety gdzie Ikea jeszcze nie dotarła :)
O matko :-). No tak..
Olciastrzelce", dlatego mnie się wydaje, że może jakiś trefny egzemplarz tego termometru mi się trafił :tak:.
A jeszcze co do czapeczek... Mam ten sam problem. Nigdzie nie ma ciepłych czapek dla noworodków. Nie wiem o co chodzi, przecież nie tylko większe dzieci muszą mieć ciepłe czapli na zimę, noworodek tym bardziej potrzebuje :baffled:. Najmniejsze jakie znajduję w sklepach zaczynają się w granicach rozmiaru 48-50. A taki obwód główki to już dużo większe dziecko niż noworodek :baffled:. Mój Tymek miał obwód 33 jak się urodził, to już widzę na nim czapkę w rozmiarze 48 :-D. Całą głowę bym mu do tej czapki wsadziła :-D. Na Allegro niby od 38 można znaleźć, ale nie bardzo mi się uśmiecha tak w ciemno kupić, bez dotknięcia i obejrzenia...
 
Do góry