reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mamy i maleństwa

aenye - ja kupiłam takie dwie i bardzo mi się spodobały jak przyszły. Materiał jest bardzo dobry, po praniu i prasowaniu nic się z nimi nie stało - są mięciukie - super. na prawdę polecam.

NOWOŚĆ!!! KOSZULA DO KARMIENIA TAMARA *TARO* [M] (5078272735) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

DYSKRETNA CIĄŻOWA KOSZULA do karmienia r.M NOWOŚĆ (4928442130) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

olciastrzelce - aenye miała na głowie kupno domu i pracę. Teraz remont, i tak pewnie mega szybko czas zleciał.
Ale spokojnie aenye - dasz radę i wszystko na spokojnie sobie kupisz :tak:
 
reklama
Szkrabek, ta Italian Fashion bardzo mi się podoba :tak: Z resztą obydwie fajne, takie kobiece i stylowe. Większość koszul nie wiedzieć czemu jest produkowana jakbyśmy były zdziecinniale przy okazji ciąży - jakieś dzikie kolorki i misie. Paskudnie to wygląda na porodówce jak dla mnie :-D

EDIT: oooooo, Szkrabek, ta pierwsza aukcja to firma z Krakowa, niedaleko mnie :-) A Mają jeszcze kilka fajnych modeli. No to sobie jutro podjadę obejrzeć :-D
 
Ostatnia edycja:
Kochane, ja bym już wszystko kupowała ale zwyczajnie nie mam gdzie trzymać. Muszę poczekać aż się przeprowadzimy i zamówię hurtem, bo bez sensu teraz zamawiać i za dwa-trzy tygodnie stąd to przenosić w nowe miejsce, a tam nie ma gdzie odkładać niczego, bo jeszcze pobojowisko totalne. Już nawet byłam w dwóch sklepach z takimi pierdołami dla dzieci i chciałam dla świętego spokoju brać, ale ostatecznie uznałam że to bez sensu, nawet jakbym ja już nie mogła to mamę z listą wyślę i kupi mi wszystko co trzeba..

ale takie tam piżamy, kołderki, kocyki, piżamy dla mnie to ogarniam w międzyczasie, ciuszki kombinezony itp też, nie mam tylko nic poprane, poukładane, no bo bez sensu. liczę, że zdążę :p
 
A co do łóżeczek to się zdecydować nie mogę, czy będą mi pasować do pozostałych mebli w pokoju dziecięcym :pPPP

Szkrabek
, dzięki za propozycję, a wygodnie się z tej drugiej wyciąga cyca? ;) ja miałam wcześniej takie z dekoltem na zakładkę, mega wygodne to było no i sama nie wiem, jak mam ze stanika jeszcze cycka wysupłać i przez tą dziurę przełożyć…? A widzę, że na alll. większość taka..
 
Szkrabek dzieki juz ogarniam kto co ale mi sie czasem troche osoby mieszaja:-)
aenye czyli nie jest wcale tak zle z zakupami:-) no ja to nie mam wyjscia bo nie mam w poblizu zadnej rodziny czy kogos kto mi w razie czego dokupi brakujace rzeczy... a z facetami to roznie to bywa;-) dasz rade na pewno:-)
 
Ja też mam po pierwszej ciąży taką na zakładkę i faktycznie super wygodna. Drugą miałam z guzikami odpinanymi pośrodku, to już trochę mniej wygodne, ale nie niewygodne :-p. Wydaje mi się, że ten patent z drugiego linka nie będzie zły. Na pewno plusem jest - tak jak i przy tych na zakładkę - że do karmienia odsłania się jedną pierś, a nie dwie na raz jak przy rozpinanych :-p. A ja tam nie lubię świecić cycem w szpitalu :-D.
 
Oooo, dokładnie taka różowa kupiłam ;-) wcześniej miałam niebieska na tej samej zasadzie i dlatego się na nią zdecydowałam, bo super wygodna i serio dyskretna ;-)
 
aenye - ja kupiłam hurtem u dwóch sprzedawców allegro - HubiWorld oraz r_p77 (ten drugi polecony przez dzag). :-)


dzag - dzięki za wskazówki. Ja niestety nie karmiłam piersią, więc koszulki będę wypróbowywać dopiero. Myślałam, że jak się rozepnę po środku i odkryję jednego, to drugi nie wyskoczy i bedzie jednak przykryty :-p zobaczymy. Pewnie też zależy jaki która ma rozmiar - ja za dużych nie mam, więc mam nadzieję że wszystko na miejscu przykryte pozostanie :rolleyes2:
 
Ja mam właśnie takie dyskretne kupione tylko z długim rękawem. I w stu procentach się zgadzam z Dzag co do tych koszul z misiami kotkami i tak dalej jak dla mnie są okropne i w ogóle niekobiece :-)
 
reklama
Ej ja mam szara z dodatkami rozowymi, odpinana na guziki i ma kotka na srodku. I wcale nie czuje sie przez to zdziecinniala :) a druga mam w zeberke na ramiaczkach, ze cycka latwo tez wystawic.
 
Do góry