reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mamy i maleństwa

reklama
Domi_Polka - gratuluję ślicznego łóżeczka.:tak:

A tak w ogóle to ja z wyprawką do szpitala jestem daleko w tyle. Mam tylko większość rzeczy dla małej (ale jeszcze nie spakowane), a dla siebie prawie nic:zawstydzona/y:. Jadę w weekend do rodziców i zostaję tam aż do wszystkich świętych, więc pokupuję co trzeba przez internet i wtedy po 1.11. zacznę dopiero pakować...
 
Kulka ja kupilam w h&m taka robiona jak na drutach z polarkiem w srodku rozmiar 46-52 wiec mam nadzieje ze nie za duza bedzie:-D a inna z pl mam troszke miejsza na to kapturek i bedzie ok:happy:
 
wydaje mi się, ze bawełniana też będzie ok. Ja na czapeczkę mam kaputek od pakaca plus kapur od otulacza/ Dodatkowo dzidzia jest w nosidelku.. wydaje mi się, ze nie ma co przesadzać
 
Domi piekne lozeczko :-)

Dziewczyny wy juz wszystkie macie lozeczka zlozone ? :zawstydzona/y: ...sie zastanawiam czy tez nie zlozyc zeby sie wysmierdlo :eek: Wczesniej na ostnia chwile skladalismy.

Kulka
fajne czapeczki maja w HM-ie tez kupilam zeby miec dwie ...no i w kappahl :tak:


Musze sie pochwalic kupilam dzisiaj w LINDEX-ie taki kombinezono-spiworek na polarze.....jest zamek i w zaleznosci od tego co chcemy szybko mozna go zmienic w jedno badz drugie. Wzielam wiekszy takze dwa juz spokojnie mi starcza do konca zimy .

20151020_180402-1.jpg

no i kupilam termometr do ucha ...i chyba strzelilam gafe bo w sumie jak mierzyc temp. takiemu maluchowi w uchu :baffled: ehhhh ale to juuz w domu mnie oswiecilo :baffled: nie wiem zamienic czy co?

IMG_20151020_181130 (2).jpg
 

Załączniki

  • 20151020_180402-1.jpg
    20151020_180402-1.jpg
    18,1 KB · Wyświetleń: 53
  • IMG_20151020_181130 (2).jpg
    IMG_20151020_181130 (2).jpg
    14 KB · Wyświetleń: 80
porannakawa - ja termometr chcę kupić na podczerwień. Miałam przy pierwszym synku termometr do ucha i byl ok. Tylko mi się szybko popsuł - zaczął dziwne temperatury wskazywać, ale to możliwe, że firma wadliwa... Jeżeli ma cienką końcówkę, to spokojnie zmierzy malcowi w uchu.

Ja czapeczke kupiłam w Auchan - były na prawdę fajne i mięciutkie. Widziałam też czapeczki w hurtowniach dla maluchów np. JOWIŚ, ale to na mazowszu i w sklepach z ciuszkami dla maluchów - teraz są własnie po dostawach zimowych rzeczy.
 
reklama
Szkrabek no wlasnie nie ma zadnej takiej dodatkowej koncowki mniejszej :-( qrcze wczesniej uzywalismy zwyklego ale Malz sie napalil bo wiecznie gdzies ginie . Qrcze nie pomyslalam zeby odrazu qpic taki jak w spitalach maja wlasnie na podczerwien :-( ehh no trudno
 
Do góry