reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mamy i maleństwa

Szkrabek nie martwie sie w sumie ze taki wielki tylko ...czym ja przykryje malucha w foteliku bo tym to pol wozka :-D Jejq ja jestem tak pipowata w tej ciazy ze trzy razy sprawdzam jak cos kupuje a i tak ciagle cos zle :-D.

Justa 13 funciakow, przesylka drugie tyle (nie pamietam ile euro wyszlo) ale nie mialam wyjscia bo u mnie takich nie ma, z angielskiego ebaya :tak:.
 
reklama
Szkrabek pisze:
dzag - na pewno ten nick się zgadza? rp_77? Wpisałam wyszukiwanie po nickach i ta osoba nie ma nic w sprzedaży i coś mi się nie zgadza... Może masz jakiś link do jego/jej aukcji? Będę wdzięczna
Racja,moja pomyłka. Nick to r_p77. 12 października wieczorem kupiłam, dzisiaj odbieram paczkę o nich :-).
Porannakawa, lepszy większy kocyk niż za mały:-)A masz powód do kupienia jeszcze jednego słodkiego kocyka, nie za dużego do fotelika :-D.
 
nie tylko ten leżaczek do kapieli - szmatka frotte na stelazu - nie wiem czy to się przyda i troche sie zastanawialam czy to brac, ale koszt 12zeta zachęcil doo spróbowania. Reszta niestety nie tak tanio :( jak te wszystkie zakupy dzieciaczkowe. Zamowilam troche rzeczy do porodu i dla dzieciaczka w aptece - poszlo 200 zl. A kosmetyków nie ma, pieluch tez nie. Dzieci jednak kosztują.
 
@Rumcajsowa hanka aaaa no to chyba ze tak. No kosztuja :( ja wydalam na allegro ponad 600zl i nadal mialam duzo do kupienia...gr ale na szczescie najwieksze wydatki juz za mna

Aaa i laski mam juz lozeczko :) takie ladne biale szczebelki i po bokach ciemny braz. Wymiar 120x60. I po jednej stronie tu gdzie nozki maja byc bo ma wydziarana zyrafe duza i taki metr do 90cm zeby maluch mogl sie mierzyc jak podrosnie :D
 
Szkrabek fajny gadzet ale cena kosmos :eek: ja mam podgrzewacz w razie czego ...za kazdym razem sie sprawdzal. Pelna butla wody na noc przy lozku w podgrzewaczu ..stala temperatura i tylko odlewalam ile mi trzeba do butelki bez ganiania po chalupie , gotowania wody itd.


Dzag
ja bym i z 10 tych kocykow kupila :-D i pod kolor i ze wzgledu na wielkosc, grubosc ... ale juz moj stary puka sie w glowe ze na stare lata mi na glowe wali i za duzo wydaje .Wiec musze sie hamowac :-D
 
Szkrabek fajna rzecz ale uwazam ze za ta cene to zbedna:-) lepiej wode miec w podgrzewaczu lub w termosie a te prawie 400zl zainwestowac w co innego no chyba ze ktos ma tyle kasy ze nawet nie odczuej tego zakupu:-p
 
reklama
Ja to w ogóle miałam na cały dzień przygotowane dwa termosy: jeden z wrzątkiem, drugi z zimną przegotowaną wodą. Obok mleko w proszku i butelki przygotowane. I tylko mieszałam żeby odpowiednia temperatura była. Lenistwo pełną gębą :-D. Dla mnie końcem świata był moment, kiedy trzeba było gluten wprowadzić. I to stanie nad garnuszkiem i gotowanie kaszy manny... Lenistwo się skończyło :-D.

Dziewczyny, żadna jeszcze nie wspominała o materacu do łóżeczka. A ja mam znowu ten sam problem co przy pierwszym dziecku: jaki kupić, jaki jest dobry, zdrowy i wygodny? Taki gryka-pianka-kokos czy zwykły piankowy, albo lateksowy? Czy jeszcze jakiś inny? :confused:
 
Ostatnia edycja:
Do góry