reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mamy i maleństwa

Piguła85 pisze:
Dzag82 sorry że dopiero opisuje kilka moich koleżanek ma ten sam wózek. Widziałam dzieci zarówno w gondoli jak i spacerowce. Dzieci nie wyglądały na nieszczęśliwe. Spać mogą spokojnie. Przechylić można oparcie. Każda z nas wybiera co uwaza za sluszne. Przedyskutowalismy temat z mezem i wyszlo wiecej plusow niz minutow
Ale ja nie pisałam o nieszczęściu dziecka rozumianym jako brak humoru i wykrzywionej minie. Tu chodzi o zdrowie i wygodę. Pół biedy, jak wyskoczysz taką spacerówką na zakupy i szybko spacer. Ale długie spacery, kiedy dziecko śpi, wydają mi się niewygodne w pozycji zgiętej w 90 stopni. Jeśli chodzi o to czy zdrowe - nie wiem. Nawet lekarze i fizjoterapeuci różnie do tego podchodzą. Ja tam jednak wolę leżeć jak śpię, nogi i kręgosłup rozprostować. W takiej kubełkowej spacerówce jest jak w foteliku - cały czas ta sama pozycja, nie ma szans odciążyć pośladków, na bok się nie ułoży, pupy nie przekula choćby trochę na bok. Ale każdy wybiera według siebie, oczywiście. Tak samo będzie z nosidełkami czy wisiadełkami, szczepieniem czy nie szczepieniem.
Piotrusiowa, piękne łóżeczko wraz z kompletem :tak:.
Widzę co raz więcej wózków :-). Faaaajne :tak:. Ja muszę powoli zabrać się za odświeżanie naszego.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Pół biedy, jak wyskoczysz taką spacerówką na zakupy i szybko spacer. Ale długie spacery, kiedy dziecko śpi, wydają mi się niewygodne w pozycji zgiętej w 90 stopni. Jeśli chodzi o to czy zdrowe - nie wiem. Nawet lekarze i fizjoterapeuci różnie do tego podchodzą. Ja tam jednak wolę leżeć jak śpię, nogi i kręgosłup rozprostować. W takiej kubełkowej spacerówce jest jak w foteliku - cały czas ta sama pozycja, nie ma szans odciążyć pośladków, na bok się nie ułoży, pupy nie przekula choćby trochę na bok. Ale każdy wybiera według siebie, oczywiście. Tak samo będzie z nosidełkami czy wisiadełkami, szczepieniem czy nie szczepieniem.

właśnie ja wolalam rozkładaną spacerówkę, ale ciężko wybrac wózek, który będzie miał wszystko co chcemy.. z tym, ze taka spacerówka nie jest tak straszna jak fotelik, bo dzidzia nie kuli barków;)
 
Hej dziewczynki.
Wyprałam ochraniacz ręcznie i jest d... zbita :-/ na szwach zrobiły się takie zacieki niebieskie jakby tusz od długopisu się wylał. Szczęście w nieszczęściu, że jak wyschło to prawie tego nie widać i jest tylko trochę na dole na szwach z zewnątrz. Akurat tak będzie ustawione łóżeczko, że to będzie z tyłu. Ale dałam za komplet razem z pościelą 110 zł i myślę czy mimo wszystko nie reklamować tego.
 
@Piotrusiowa oczywiscie, ze reklamowac!! Ja zaplacilam 50zl za komplet poscieli z ochraniaczem, ochraniacz wyprany w pralce na 30st i wszystko jest ok, wiec jak za 100zl to tymbardziej powinien byc trwalszy...przynajmniej ja tak uwazam. :))
 
Piotrusiowa, ja bym chyba zareklamowała. Nie ma chyba delikatniejszego prania niż ręczne, więc teoretycznie nie powinno się nic zepsuć. Dziwne.
Zmobilizowałyście mnie. Macie już wszystko włącznie z pieluchami jednorazowymi :-D a ja do tej pory nic w sumie. Więc przed chwilą skumulowałam zakupy u jednego sprzedającego na Allegro (mogę polecić: rp_77 - kupowałam też kilka razy przy Tymku u niego, ceny bardzo dobre i wszystko w komplecie dotarło do mnie), poszły 2 stówy, ale będzie większość kupiona i co najważniejsze nie będę za tym latać po sklepach: butelki, smoczki do butelek, smoczki, kosmetyki, przewijak z prześcieradłami i jeszcze kilka drobnostek. Uff. Czas zacząć pakować torbę do szpitala, tak na wszelki wypadek.

A to nasz wózek - co prawda nie nowy, ale jak wszystkie to wszystkie :-p. Mikado Aston:
1.jpg2.jpg
 

Załączniki

  • 1.jpg
    1.jpg
    41 KB · Wyświetleń: 71
  • 2.jpg
    2.jpg
    38,2 KB · Wyświetleń: 81
Ostatnia edycja:
Piotrusiowa pewnie ze reklamowac...no co jak co ale co to za go...wniana farba ze po recznym praniu sie odbarwia :szok:

Chociaz ja wam dziewczyny powiem ze nie mam zamiaru prac ochraniacza. Przy zadnym dziecku nie pralam (o dziwo wszycy zyja ;-)) ....... latwo sie odksztalca i jak dla mnie mija sie z celem...bo musialabym i wozek i wszystko prac .Nie wpadajmy w paranoje ....rogala do karmienia tez mam prac ;-)(taki przyklad bo rogala i tak nie mam ...ale jak wsystko to wszystko :-D)

Co do wozkow z kubelkowa spacerowka to ja nie jestem przeciwniczka pod warunkiem ze uzywa sie jej po skonconym roku . Marcel jezdzil w takiej spacerowce i mialam wrazenie ze jest mu nie za wygodnie :-(.

Dzag wozek bardzo na czasie w zyciu bym nie pomyslala ze to moze byc paro letni model :tak: Mi sie podoba :tak:


...i przestancie o tych zakupach ...czekam wlasnie na Matki Boskiej Pienieznej :sorry: bo ani pampkow ani nawet porzadnego termometru nie mam ...niby malo mi zostalo do kupienia ale lubie miec wszystko na tip top.
 
porannakawa - dobrze to ujęłaś - zostało mało do kupienia - mi 3 rzeczy w sumie, ale za to 3 z nich nadszarpną budżet masakrycznie i nie ma już z czego czerpać :-(

1. elektroniczna niania
2. laktator elektryczny
3. termomemetr
4. chusteczki do pupy
5. krem do pupy
 
Chociaz ja wam dziewczyny powiem ze nie mam zamiaru prac ochraniacza. Przy zadnym dziecku nie pralam (o dziwo wszycy zyja ;-)) ....... latwo sie odksztalca i jak dla mnie mija sie z celem...bo musialabym i wozek i wszystko prac .Nie wpadajmy w paranoje ....rogala do karmienia tez mam prac ;-)(taki przyklad bo rogala i tak nie mam ...ale jak wsystko to wszystko :-D)

coś w tym jest:)
 
Macie racje babolki nie trzeba prac wszystkiego ja mam ochraniacz na lozeczko chyba ze zdejmowanym pokrowcem ale prac go nie zamierzam bo nie widze sensu:-p
Mi do kupienia zostaly
1kosmetyki
2 rogal do karmienia
3 pampersy
4 kocyk jeden lub 2
Kocyk widzialam piekny ale 27f kosztuje wiec musze na kaske poczekac ale kupie sobie bo wyglada jakbylby recznie robiony i z tasiemka na okolo i powiem wam ze sie oplaca bo meza sis kupila sobie i juz dla 2dziecka uzywa w sumie to prawie4lata wiec wart swojej ceny;-)
 
reklama
Do góry