reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mamy i maleństwa

@Domi co do podpasek, to pamietaj ze w szpitalu bedziesz 2-3 dni, a polog bedzie trwal jakies 4-6tygodni, z czego tydzien pewnie macica bedzie sie oczyszczac i krew bedzie dosc dobrze leciala. Warto choc jedno opakowanie wielkich podpasek miec ;-) potem pewnie wkladki wystarcza ;-)
 
reklama
Dziewczyny no cudne fury :tak: Szkrabek cudniasty :-) z kolorem trafilas w dziesiatke , tylko caly czas zachodze w glowe ze Twoj tez ma eco skore i to w caloscii nie smierdzi a oj juz tyle wietrzony i jeszcze przed tymi zatokami czulam taki plastik ...hym chyba ze ten wech u mnie taki czuly :baffled:

Domi hymmm... ja jestem na 99% pewna ze Ty wszystko w szpitalu dostaniesz ..wlacznie z koszula itd. Takze jak masz cos kupowac to chyba juz na wyjscie do domu po porodzie.

Quchasia ajjjjjjjjjjjj swietny ten xlander w wersji spacerowej z tym srebrnym spiworkiem to juz calkiem wymiata .:-) Jaki kolor masz tej gondoli ...qrcze nie kojarze tego koloru.

Piotrusiowa sliczne lozeczko:tak: tak delikatnie . Co do wozka to sie nie wypowiadam bo kocham Bebetto :-D juz sie doczekac nie moge jak mala bedzie w srodku .


aaaa...tak wogole nie udalo mi sie oddac lozeczka do ikei juz za pozno bylo :-( Trudno , chociaz strassznie zaluje ze nie bede miala z szuflada..musi juz tak zostac
 
Ostatnia edycja:
Quchasia ajjjjjjjjjjjj swietny ten xlander w wersji spacerowej z tym srebrnym spiworkiem to juz calkiem wymiata .:-) Jaki kolor masz tej gondoli ...qrcze nie kojarze tego koloru.

Wiesz co gondola nie jest z wersji x-cite tylko jakiejś innej, ale pasuje do naszego. A kupiliśmy ją bo była o 50% taniej;) a kolor to szarość+ fuksja:)
 
Quchasia bardzo ladny:tak: ja sie chyba zainteresuje tez xlanderem spacerowym jak juz mala bedzie miala z rok . Mam w razie czego lekka spacerowke ala parasolka quinny zapp ale sie nie rozklada do spania :zawstydzona/y: Wiec z pewnoscia zainwestuje w cos *lekkiego na chwile obecna xlander to nr 1 :tak:
 
ten x-lander jest kubełkowy czy jak się to tam zwie- nie rozkłada się całkiem na płasko. A to ma swoich zwolenników jak i przeciwników:)
 
Hanka ostatnio też tak zrobiłam, ale jak wyszlo 400 zł i zweryfikowałam stan konta to musiałam kupić tylko to co niezbędne było hehe
 
reklama
Piekne te wasze furki dziewczyny:-D
Piotrusiowa piekne lozeczko:-)
Dostalam paczke i oprocz torby do szpitala pampersow i kosmetykow mam juz wszystko :happy::happy: a oto moje dzisiejsze zdobycze tylko ze zestaw do paznokici i wloskow kupilam juz wczesniej:-)

IMG_1298.jpg

1usa8u697dldaz22.png

f2w33e3kj54qow6s.png
 

Załączniki

  • IMG_1298.jpg
    IMG_1298.jpg
    28,1 KB · Wyświetleń: 75
Do góry