reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mamy i maleństwa

@AsiaK-K @klaudia728 super wozeczlo kupilyscie!!! A co do tego wozenia w wozku, to ja chyba kupie maluchowi tylko kombinezon na cialo, i bede przykrywala kocykiem minky wlasnie. No i plus to co na wozek sie zaklada, ta narzutka czy jak to sie nazywa???
 
reklama
Asiak Ladny wozeczek :tak:a jak z waga ? Powiem szczerze ze 1 raz widze ten model :tak:

Klaudia
sliczny widze ze Ty tez w Bebetto zainwestowalas , mi sie praktycznie wszysstkie ich modele podobaja :-D autentycznie mialam problem ktory wybrac .

Co do wozka chymmmm... ja kupie spiworek mialam kupic Elodie details...ale sie grubo zastanawiam czy nie kupic takiego polarowego ktory pasuje i do gondoli i do fotelika :sorry:. Wszystko tez zalezy od zimy.. w Polsce mysle ze i sam kocyk Miny bedzie ok ale u mnie bywa i -25.

Co do rozka to caly czas sie zastaawiam :tak: Moje chlopaki byly duze jak sie urodzili wiec bez rozka tez dawalo rade...Boje sie ze Iga urodzi sie o wiele mniejsza i nie bede umiala jej trzymac a rozek to jednak jakies usztywnienie i bezpieczniej ...chociaz wole otulacze .:tak:
 
no dziewczyny jakie fury kupilyscie :-D super
Ja wczoraj dostałam sliczny swetereczke dla niuni sukieneczke zabaweczke do wozka i konika morskiego z fisher price z melodyjkami:-D puszczam naszemu aniolkowi żeby sobie posluchal muzyczki :-)Ja do wozia tylko kocyk bo u nas nie jest zimno wiec będzie ok


 
Super wózki dziewczyny - aż nie mogę się doczekać kiedy nasza karoca będzie już do odebrania :-) Jeszcze pewnie ze 3-4 tygodnie...

Ja do wózka na zimę mam spiworek, który od środka jest cały wełniany i mięciutki - po starszym synku. Po bokach ma dwa suwaki, więc łatwo się w niego malucha umieszcza. Na niego ew. wrzucę kocyk i przykryję okryciem od wózka. Mam tych kocyków już tyle, że jakbym kupiła jeszcze jednem mój mąż wraz z tym kocem eksmisję by mi zrobił :-p
Choć jak je widzę, jak wrzucacie linki, to ciężko się powstrzymać... :baffled:

Mam chyba 2 rożki od bratowej - dostałam dla pierwszego syna, ale nigdy nie użyłam, choć maluch się urodził 2500g - malusi i chudziutki, ale było tak gorąco (upalny lipiec), że nie szło w nic tego biedaka wtedy owijać :sorry: A teraz zobaczymy - zima, więc pewnie rożki pójdą w ruch. A w razie czego mam pełno kocyków i pieluszek flanelowych w co tez można spokojne malucha owinąć zamiast otulacza. Niestety nie mogę już kupić - tak jak wyjaśniałam wyżej - mam już tego za dużo - tak przynajmniej mój mąż twierdzi ;-)
 
Porannakawa ja też go pierwszy raz zobaczyłam w smyku :-p:-D w ogóle nie wiedziałam o jego istnieniu. No cóż... 14kg stelaż + gondola (gondola 5kg). Spacerowka, jak to spacerowka w wielofunkcyjnym, wygląda spoko, a pewnie jak lokator będzie chciał się zadomowic, to same przeklenstwa będę w kierunku wóżka rzucać ;-) plus taki, że dolny pas jest dość dobrze regulowany, ale to sie okaże. Mówiąc szczerze, analizowałam za i przeciw ceny wóżka... I pomyślałam sobie, zeta kasa i tak idzie tylko na gondole... I wolę wydać do 1000zl, niż z 1500 kafla i za rok gdzieś się wsciekac i przeklinac na kompletnie nie dopasowana spacerówke (bo w cuda nie wierze... spacerówki w wielofunkcyjnych to lipa jest:-D). No chyba ze się pozytywnie rozczaruje :-p

Jakby któraś byla zainteresowana, moja dwie Znajome rzuciły mi jeszcze nazwami wózków, o których nigdy nie slyszalam: Riko Brano i Coletto Marcello.
 
Przypomniało mi się jak odpaliłam pierwszy raz od roku mojego starego laptopa i w zapisane linki weszłam :-D. Jest taka stronka: PromoBaby.pl , na której zebrane są promocje z artykułami dziecięcymi z większych sklepów. Mnie się bardzo przydawało przede wszystkim przy kupowaniu pieluch i mleka modyfikowanego :-p.
 
Dziewczyny wózki super!

Porannakawa - masz taki sam wózek, jaki my z mężem planowaliśmy kupić.Identyczne kolory ;) Tylko my chyba teraz nie do końca wiemy co chcemy. Wózek kupimy jakoś pod koniec października pewnie, wiec jeszcze chwila na przemyślenia jest

Zakupy, zakupy, zakupy.... Ech... Jak ja bym chciała wygrać w totka :rofl2: Tyle pieknych rzeczy jest... ALe te ceny....

Ktoś wie do kiedy promocja w smyku -20%???? Bo zależy mi na kilku rzeczach, ale będe dopiero w Lublinie i w smyku przy okzaji w środe 30.09. Ciekawe czy sie załapie jeszcze....

Dzis kupiłam w rossmanie smoczki i butelkę Aventu... i sie załamałam... na allegro 50% tańsze takie same :wściekła/y:

Powiem Wam, że ja już sama nie wiem co kupować, jęsli chodzi o ubrabnka. No brakuje mi przede wszystkim kombinezonu i jakiegoś cieplejszego pajaca i śpiochów takich małych (bo mam tylko 2szt), ale co poza tym??? Chyba wyjdzie w trakcie...

A któraś z Was pytała o rożki bądź otulacze. Moja siostra urodziła dwa tgodnie temu i używa zarówno rożka, jak i otulacza bambusowego, czy tam muślinowego. Mówi, że Mała lepiej śpi jak jest zawinieta na ścisło.... Ja planuje kupic w Smyku są dwa otulacze muslinowe po coś około 60zł (na stronie smyka widziałam, ale jak bym była osobiscie w przyszłym tyg to bym kupiła w promocyjnej cenie...)

A co myslicie o kokonach? Też mają dobre opinie mamusiek.... ALe ta cena....:szok:
 
Marcysia" pisze:
Dzis kupiłam w rossmanie smoczki i butelkę Aventu... i sie załamałam... na allegro 50% tańsze takie same
Bo w Rossmanie i Smyku takich rzeczy się nie kupuje :-p. Marże mają w kosmos wywalone. Chyba, że jakaś specjalna promocja- wtedy super potrafi cena zejść, albo dostanie się od kogoś bon do Smyka i tak czy inaczej trzeba go zrealizować.

Co do rożków, kokonów czy otulaczy... Rożka przy Starszaku używałam w zasadzie tylko do okrywania go :-p. Tymek leżał na nim w łóżeczku, otulałam go nim, ale nie wyciągałam go w rożku. Ja wolę chwycić dziecko, a nie becik z dzieckiem w środku, jakoś pewniej się czuję. Ale mam dwa rożki, na wszelki wypadek. Przy STarszaku nie miałam żadnych otulaczy, jedynie ten rożek. Otulacz Młodszemu kupiłam taki: supeRRO newborn | LULLALOVE W granicach 42 zł na Allegro + przesyłka. Fajny, bo uniwersalny, to w sumie zwykły kocyk, tyle że bambusowy, nie sztuczny w którym się ugotuje. Albo zawinę w kokon albo przykryję.
 
Ostatnia edycja:
dzag świetna stronka:) ja wczoraj kupiłam w kauflandzie chusteczki z pampersa i sie cieszylam ze niby 24% tansze a tu sie okazuje ze sa gdzies jeszcze taniej:) a powiedzcie mi jakie pampersy kupujecie na poczatek? bo widze ze nawet z pampersa jest kilka rodzajow i nie wiem ktore wziac?
A co do rożków to ja mam już 2 ale musze jeszcze kupic jakis gruby kocyk a wszystkie sa jakies takie cieniutkie. Teraz czekam na paczke z przescieradełkami. Dziewczyny sliczne te wasze wózki. Jajuż mam model wybrany ale nie moge sie zdecydować co do koloru:/ gondola sliczna ale ta brazowa spacerowka mnie zastanawia:/ a bede brala dopiero pod koniec listopada chyba chociaz chcialabym go juz tu miec:)
 
reklama
Ehhh ja dziiaj tak poplynelam z kasa ze szok ...ale upolowalam kombinezony Everesta dla maluchow za pol ceny i rekawiczki do kapletu wiec jestem mega szczesliwa ...zime mam z glowy :-D pozniej standardowo HM to juz u mnie choroba ale glownie chlopcom kupowalam:-D .... jedynie malej kupilam misiowa lale no ale nie moglam sie oprzec...kupilam tez muszle laktacyjna i smoki na ebau (wole miec pare firm) . Juz sie gubie co mam a czego mi brakuje :eek:

IMG_20150925_123917.jpg $_12.JPG a co do Minky to ja kupilam taki 7.jpg tylko jeszcze nie doszedl :-(

Chcialam kupic jeszcze posciel ale mam bana na zakupy w tym miesiacu :-D

Asia 14 kg stelaz :szok: nie wyglada na ciezki :szok:

Marcysia
ja sie jeszcze nad Silvia zastanaialam :tak: ale babka na infolinii powiedziala ze Torino bardziej dopracowany ...i sie z tym zgodze :tak:....a co do kokonow to nie to samo co otulacz :eek:
 

Załączniki

  • IMG_20150925_123917.jpg
    IMG_20150925_123917.jpg
    15,6 KB · Wyświetleń: 58
  • $_12.JPG
    $_12.JPG
    55,7 KB · Wyświetleń: 56
  • 7.jpg
    7.jpg
    19,6 KB · Wyświetleń: 60
Do góry