reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mamy i maleństwa

porannakawa piekne te smoczki!!!
Ja iwem, że kokon to co innego... Ogladam je w necie już ze dwa misiace, ale nie wiem czy kasy starczy... Muszę przedyskutować z mezem, b o w sumie jak dostaniemy becikowe to bedzie taki wolny pieniądz i włąśnie mysle, zeby przeznaczyć na ten kokon i leżaczek...

dziag82 no teraz to będe wiedziała, zeby najpierw sprawdzić cenę w necie.... Ech... Trudno...
 
reklama
Marcysia zaraz poczytam o tym kokonie bo w sumie to juz sama nie wiem :-D ehh mi tez brakuje lezaczka ...mialam swietne fisher price i hustawke ale sprzedalam ..wiele zeczy wogole porozdawalam..ehhh ale bylam pewna ze ja juz na bank dzieci miec nie bede..teraz wszystko od nowa.

edit/ Juz wiem co to ten kokon...Stwierdzam ze jak dla mnie zbedna zecz :sorry:
 
Ostatnia edycja:
diewczyny a co do tego becikowego wiecie cos moze o tym co mialo byc wprowadzone od stycznia ze niby ten tysiac co miesiac? bo ja juz zglupialam. Myslalam ze to tylko te obietnice polityczne ale kilka osob juz mi mowilo ze to w kwietniu zatwierdzili juz. I sama nie wiem
 
Olciastrzelce ja niestety nie pomogę... To jest dla bezrobotnych, studentek i osób zatrudnionych na umowę " śmieciową". Tyle co słyszałam na ten temat...

Mam jeszcze do Was pytanie. Jakie prześcieradło do łózeczka? frotte czy bawełniane?
 
marcysia - ja kupuję tylko frotte, po prostu sama wolę i moje dzieci od małego tez tak przyzwyczajam. Ale pewnie kto co lubi :-)
 
Dokładnie- co kto lubi :tak:. Nie ma co pytać co lepsze. Ja na przykład nie cierpię prześcieradeł frotte i nie kupuję ani sobie ani dziecku. Tak samo jak pościeli z kory - a są przecież ludzie, którzy tylko takie lubią. To kwestia gustu, a nie wygody czy bezpieczeństwa.
Te 1000zł na dziecko miesięcznie tak jak pisze Marcysia - jest tylko dla tych, którym nie należy się zasiłek macierzyński.
 
no właśnie wiem, ale ja pracowałam na umowie o dzieło i teraz nie bede miec zadnego macierzynskiego ani nic w tym stylu i właśnie wg tego projektu to się do tego kwalifikuje ale nigdzie nie potrafie nic o tym znalezc. tylko projekt znalazlam:/
Co do prześcieradeł to ja mam 2 bawełniane i 2 frotte. Też się nie mogłam zdecydować wiec wzielam i takie i takie
 
Co do przescieradelek ja jeszcze nie mam ma przyjść z posciela i lozeczkiem czyli w weekend ale wiem ze jest bawełniane i kupie tez bawełniane bo przyzwyczajona jestem.
Porannakawa super zakupy:happy:
Ja nie mam problemu z bujaczkiem bo koleżanki się zaoferowaly ze kupia wiec mam z glowy tak samo karuzele do lozeczka:-D i w dodatku kupia takie jak mi się podoba:-D
A o to zdjęcia moich zdobyczy śpioszki kupiłam reszte dostałam:-)

IMG_1266.jpgIMG_1267.jpg


 

Załączniki

  • IMG_1266.jpg
    IMG_1266.jpg
    32,6 KB · Wyświetleń: 49
  • IMG_1267.jpg
    IMG_1267.jpg
    27,8 KB · Wyświetleń: 49
reklama
Porannakawa nieeee, stelaż z gondola w całości 14kg :eek: lo jesus, tosz bym się nie wtarabanila na 2 piętro z 20kg wózkiem :-D tez kupiłam smoczki Lovi, ale z motywem Winter ;-)
 
Do góry