reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mamy i maleństwa

reklama
Dziewczyny ciesze sie ze wam tez sie poddoba moj wozek..ja jestem zakochana :tak:Mam nadzieje ze bedzie ddobrze sie spisywal . Co do smierdzenia to smierdzi nadal , stal pol dnia na dworze na noc do domu go wzielismy bo koty laza i nie chce zeby mi jakis w wozku spal.

Szkrabek a mi sie ten Twoj bardzo podoba :tak:glownie dlatego ze w calosci jest z eco skory u mnie tych wstawek eco jest malutko boje sie ze tzreba bedzie go prac co chwile .

Betix piekny zestaw :tak: ja mam podobny tylko w paski szaro biale a minky w kolorze fuksji
 
Ale szalejecie z zakupami. Super! Ja juz sie nie moge doczekac mojej paczki z allegro... Pewnie z tydzien bedzie jeszcze szla...
Ja moj wozek bede prala w calosci, ile tylko bedzie sie dalo zdjac z niego, bo mam uzywany.

Ah i te rzeczy do szpitala. Podobno tu w Niemczech nie bierze sie tych wszystkich rzeczy ze soba, bo szpital wszystko daje. Ale w pazdzierniku planuje wybrac sie do swojego szpitala, obejrzec go, wypelnic potrzebne papiery i dowiedziec sie co bedzie mi potrzebne itp. Bo pozniej z bolami i slabym jezykiem bede miala stres, jak beda pytania zadawali o rozne bzdety, meldunek, ubezpieczenie i takie tam... Gdzies w glebi duszy licze na to, ze bedzie tam jakas Polka polozna, albo chociaz Ruska, bo w miare niektore slowa podobnie brzmia, a przy porodzie sie przyda na pewno.
Kurcze kupilam jedna koszule do karmienia, to malo? Stanikow za to mam 3.
 
Betix, jak mogłaś mi to cudo pokazać... Serce mi pęka, bo nie potrzebuje, ale teraz CHCĘ TAKI KOMPLET! :-D Trochę drogi jak na zachciankę. Ale cudny. Muszę się z tym przespać. I to kilka razy ;-)
 
Betix, jak mogłaś mi to cudo pokazać... Serce mi pęka, bo nie potrzebuje, ale teraz CHCĘ TAKI KOMPLET! :-D Trochę drogi jak na zachciankę. Ale cudny. Muszę się z tym przespać. I to kilka razy ;-)

Sory:-) :-), ja potrzebuje bo nie mialam nic do wozka. Ja uwielbiam kocyki, kolderki.
 
dzieczyny zamowilam lozeczko ma być w przyszłym tygodniu :laugh2::laugh2: już się doczekać nie mogę:happy:
15-part set: Extra Baby cot with drawer DUMBO + mattress + 13 piece bedding set | eBay
wizelam lozeczko orzechowo kremowe bo białego całego nie mieli ale będzie mi do mebli pasowalo w sypialni i pościel model 18 a druga pościel kupie już tutaj sobie na zmiane. Dzwonilam do tego sklepu i babka powiedziała ze wszystko super jakości z bawełny no zobaczymy. Maz powiedział ze od razu zlowzy i ubierze lozeczko żeby zobacyzc czy wszystko gra wiec super.




 
Betix, kupowałam u Miko kocyk dla synka przyjaciółki :-D byłam tak zachwycona nim, że bankowo dla mojego synusia tez u niej coś zamówię :-D

No i ja się pochwale, kupilim wózek :-D kuzwa no nie jest najlżejszy, bo w całości gondola / stelaż 14kg, ale jest zgrabniutki i wygodny do targania:-p no i cena nie zabiła, o dziwo w smyku go kupiliśmy, a tam ceny wiadomo...;-) jest to Amelis, jak się okazuje, tego samego producenta co X-lander (zawsze myślałam że "xlander" to nazwa firmy a nie modelu:-p), w sumie nawet xlandera przypomina:-p jeździliśmy nim z mezem po sklepie, machalismy nim na wszystkie strony, aby obczaić amortyzatory, podbijalismy go na schodek:-) dokupilismy do niego adaptery, bo fotelik maxi cosi mamy i zapłaciliśmy łącznie 991 zł :-D (przeceniony z 1199 na 999 a do tego zniżka 20% na cały asortyment). A pomyśleć że pojechaliśmy do media Markt wymienić ciśnieniomierz dla mojej matki, a do smyka weszliśmy przypadkowo :-D

O, taki łon jak na focie :-D z tym ze kolor na zdjęciu wyszedł niebieski, a jest turkusowy;-)
received_1075226132488891.jpg

A i dokupiłam jedna koszule ciazowa i na karmienie bo miałam dwie. Bo w sumie już kompletuje torbę co szpitala;-) powolutku powolutku ;-)
 

Załączniki

  • received_1075226132488891.jpg
    received_1075226132488891.jpg
    29,9 KB · Wyświetleń: 73
:-) fajna fura AsiaK-K :) Słyszałam właśnie ostatnio o tych Amelis-ach, podobno super wózki. Bardzo fajnie się prezentuje.

Fura naszej córki już tez dotarła! Wybraliśmy - Bebetto Holland 3w1. Załączam fotkę :) w nast. miesiącu kupujemy łóżeczko i pościel oraz robimy remont pokoju dla malej :)
2015-09-22 13.54.47.jpg

Dziewczyny, mam 2 pytania:

Kupujecie rożki czy cos innego planujecie używać do otulenia dziecka w pierwszych dniach życia?? Bo właśnie się zastanawiam co najlepiej kupić.. Widzialam jakies otulacze / albo i sam cienki kocyk odpowiednio zawinięty.

I zastanawiam się co kupić do wózka - śpiworek?? czy wystarczy ciepły kocyk (lub taki zestaw minky jaki był zaprezentowany kilka postów wczesniej - kołderka i podusia). Dziecko oczywiście będzie w zimowym kombinezonie, ale nie wiem co oprócz tego. Kocyk czy tez kołderkę będzie można wykorzystać i w domu, wydaje mi się bardziej praktyczne niż zakup śpiworka.. ale już sama nie wiem :) Za duży wybór tych wszystkich rzeczy.
 

Załączniki

  • 2015-09-22 13.54.47.jpg
    2015-09-22 13.54.47.jpg
    27,2 KB · Wyświetleń: 73
reklama
Asiakk klaudia sliczne te wasze fury:-)

Ja rozek kupuje pierwszego syna w rozku caly czas do ok 3 mcy nosilismy maly sie urodzil 2400 i sie balismy,.
Dzis zamowilam plyn i oliwke z hippa. Koszul typowo do karmienia i ciazowych nie kupuje, jedna mam na ramiaczka i ze dwie jeszcze zwykle do szpitala kupie.
 
Do góry