reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mamy i maleństwa

agak1987, wstawisz linka jakie kombinezony kupiłaś? Również poszukuje jakichś fajnych:) Ubranek zwłaszcza na początek dużo nie potrzebuje, w sobotę przejrzałam po starszym i sporo się nada i dla dziewczynki :)
 
reklama
Ja szukalam tu w de uzywanego z maxi cosi 3w1. Ale juz nie musze, bo wczoraj tesciowa przytargala uzywane nosidelko z maxi cosi wlasnie, tylko nie wiem czy to dokladnie Citi czy jakis inny model. Teraz pozostaje mi tylko znalezc jakis wozek ze spacerowka :)
Na allegro wynajduje pelno potrzebnych rzeczy, tj pieluchy tetrowe, flanelowe, termometry do wody, do ucha, szczoteczke do wlosow itp i zamierzam wszystko zamowic u jednego sprzedawcy zeby za wysylke tylko raz zaplacic. Te zakupy w sumie zamierzam zmiescic w kwocie 400zl. Bo naprawde stwierdzilam ze za cholere nie oplaca mi sie nic kupowac tu w DE. Wszystko po przeliczeniu wychodzi o wiele taniej jak sie zamowi w Polsce. A że nie mozemy sobie pozwolic na szastanie pieniedzmi to wlasnie tak to rozegram :)
Jejuuu ja juz chce grudzien... I moc przytulic malenstwo :)
 
Domi, jak znajdziesz takiego sprzedawcę, który ma wszystko to co wymieniłaś w ofercie - podeślij mi link :)
 
KulkaPrzytulka wstawię zdjęcia ;)
2.jpg5627953878.jpg
 

Załączniki

  • 2.jpg
    2.jpg
    23,8 KB · Wyświetleń: 70
  • 5627953878.jpg
    5627953878.jpg
    22,7 KB · Wyświetleń: 57
Agak moj Marcel mial taki sam kombinezon ten kremowy z misiem , swietna jakosc :tak:

Dziewczyny mieszkajace za granica polecam wam sklep Wózki dziecięce wielofunkcyjne, 3w1, wyprawka dla noworodka, akcesoria dla niemowląt - EntliczekPentliczeksklep.pl tam wlasnie kupilismy wozek , dzisiaj przyszedl miail ze juz zostal wyslany :szok: a pisalo ze okres oczekiwania 14 dni wiec jestem w szoku. Dla mnie sklep bomba ze wzgledu na mozliwosc platnosci paypal , moze komus sie przyda. Pod tym linkiem znajdziecie generator kodow , z kodem zakupy -5% Aktualne kody rabatowe do Entliczek Pentliczek Sklep Super .


No i nie bylabym soba jakbym dzisiaj nie wpadla na przeceny do HM-u ae wklejeam tylko 2 zeczy nie moglam sie oprzec :-D z ciuchow itp. zakupy koniec!!!!!!! IMG_20150915_143825.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20150915_143825.jpg
    IMG_20150915_143825.jpg
    12,4 KB · Wyświetleń: 70
dziewczyny a powiedzcie mi czy wy kupujecie jakies butelki? jak tak to jakie polecacie a jakie zdecydowanie nie? ja mam jedną z dr browna 60 ml ale chce jeszcze jakas dokupic chyba 125 ml ale nie wiem jaka. Zamierzam karmic piersia ale mysle zeby w zapasie miec w razie czego tez butelki.
 
reklama
olciastrzelce - ja mam butelkę chicco bo wygrałam ten konkurs i tam akurat była jako nagroda. Ogólnie butelkę warto mieć w pogotowiu - taką najmniejszą. W razie czego sa w każdym sklepie i można dokupić.
Ja w pierwszej ciązy używałam butelek i wszelkich smoczków Avent i byłam super zadowolona.
 
Do góry