reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mamy i maleństwa

Aenye donkey jest swietny :-) i w wersji pojedynczej i podwojnej jeszcze ten kosz ktory mozna zamontowac obok :tak: i chyba jeden z najladniejszych wozkow ,zreszta nie ma co dyskutowac w sklepie wszyscy praktycznie walili na dzial gdzie staly Bugaboo .:-D Piekny ehhhhhhhhh .

OlaSzy racja z ta sprzedaza my tez z tymi drogimi nie mielismy problemu ze sprzedaza :tak: Jedynie ten moj mutsy to pomylka .
 
reklama
t1.jpgt2.jpgt3.jpgt4.jpg
Jeszcze do tego jest baza do auta, trzeci śpiworek, spacerówka, parasol, moskitiera, zestaw dodatkowych kółek cross country, opakowanie na koła do auta (żeby nie brudziły w bagażniku) osłona przed wiatrem do spacerówki, poszewka na poduszkę i kołderkę i pewnie jeszcze o czymś zapomniałam. Jak na razie większość rzeczy leży schowana w szafie, później będę ogarniać co do czego :)
zaletą np. torby jest fakt, że podzielili ją na kieszenie i jest podpisany 'termos' na butelkę i kosmetyczka na brudne pieluszki, żeby nie przepuszczała zapachu. Jeden śpiworek jest wykonany z wełny owczej, więc bardzo cieplutki :)
Jest to model be you v3, a z kolorem udało nam się jak ślepej kurze ziarno - wersja ze skóry, limitowana paris romance:tak: więc bardzo cieszę się z tego zestawu i liczę na to, że później sprzedam go w niewiele niższej cenie :)
 

Załączniki

  • t1.jpg
    t1.jpg
    25 KB · Wyświetleń: 98
  • t2.jpg
    t2.jpg
    32 KB · Wyświetleń: 73
  • t3.jpg
    t3.jpg
    30,6 KB · Wyświetleń: 72
  • t4.jpg
    t4.jpg
    17,8 KB · Wyświetleń: 69
Ja podobnie jak agak przedwczoraj kupiłam kilka rzeczy dla siebie i malucha - typu majtki siateczkowe, krem na brodawki, podkłady ale też termometr do wody itp. Nie mogę się doczekać przesyłki :-)

Ja już nie słucham rad w stylu "nie kupuj jeszcze" - ostatnio sąsiadka do mnie przyszła i powiedziała bym ubranek jeszcze nie kupowała - kurcze, w 8-9 miesiącu w życiu nie będę miała tyle siły by za tym biegać - wtedy chcę dopiąć ostatnie rzeczy i rozsiąść się wygodnie na kanapie i czekać na poród ;-)

Zdecydowałam, że pranie i prasowanie ubranek zostawiam na październik, choć skręca mnie niesamowicie - ale czeka nas jeszcze docieranie niektórych ścian i malowanie, więc bez sensu już coś robić. Ale zbliża się ten czas dużymi krokami, więc się cieszę bardzo, bardzo :-D

Wczoraj spakowałam swoją torbę do szpitala (tak na wszelki by mąż nie musiał w razie czego szukać i przywozić). Na szczęście się nie przydała - ale zdecydowałam, że już jej nie rozpakowuję, będę już tylko z czasem dokładać kolejne rzeczy potrzebne do porodu i dla malucha. A tak w razie czego (tfu, tfu) będzie w gotowości.
 
AgaK -gdzie kupilas kombinezon? allegro? jakis sklep? patrzylam na C&A w necie? ale ciekawi mnie jakośc na żywo? a w najblizszym mi sklepie tylko kurteczki

i powiedzcie mi ile kupujecie kompletow poscieli do lozeczka 2? wiecej? czy 1 i spiworek. Nie mam dzieci i nie mama pojęcia co i jak? :)
 
rumcajsowa hanka - ja przy pierwszym dziecku miałam dwa komplety na zmianę - trzeba mieć przy najmniej dwa - jak uleje, posika czy coś innego sie stanie - po zatym zawsze trzeba przeprać i drugi świeży założyć.

Teraz dokupiłam jeden nowy, bo nie mogłam się powstrzymać :-) więc mam 3. I nowe prześcieradełka - takie z podgumieniem.
 
A ja właśnie dzwoniłam do jednego sklepu i okazało się, że mają na stanie wózek, który chce obejrzeć od 3 miesięcy i NIGDZIE nie mogę go znaleźć!!!! HURRRRRAAAAA!!!! :-D:-D:-D

Cieszę się jak małe dziecko, w końcu go obejrzę na żywo! Zaraz wyruszamy! lalallalalalalalala :laugh2::-p
 
reklama
Hej,

OlaSzy dla mnie największe znaczenie ma waga wózka i jego szerokość :)) Bugs jest najlżejszy (ma raptem 15kg z dwoma siedziskami!), dla porównania właśnie Teutonia ma 23 i to wcale nie jest najwięcej, ile ważą wózki bliźniacze. Standardem jest waga od 20-25kg więc tu B mocno odstaje na moją korzyść :) Do tego szerokość z dwoma siedziskami / gondolami, istotna przy wejściu do klatki / drzwi sklepowych - Bugs 74cm, a inne ok 80 (Teutonia 79). Moja koleżanka ma Teutonię dla bliźniąt i jest mega zadowolona, wózek nie do zdarcia i na wszystkie tereny, ale szczerze ja bym nie była - nie wiem, jak ona daje radę ;) Nie jeżdżę w terenie, to po pierwsze, normalne chodniki, trasy spacerowe. A pchałam wiele razy z nią wózek z jej maluchami w różnym wieku i po prostu byłam mokra jak szczur ;))) A ostatnio, jak miały oboje po 2 lata, to już w ogóle masakra, myślałam, że zejdę po 5 minutach ;))) Nie wiem, jak to się robi, ja już szukałabym najlżejszej parasolki przy takim ogólnym ciężarze ;)))
W ogóle tak szczerze podziwiam podwójne i potrójne mamy, że aż bym na kolana padła… mnie totalnie to przeraża, na razie grubą krechą odznaczam czas do porodu i wszystko co PO - zbywam w myślach ;) :(
 
Do góry