reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mamy i maleństwa

Dziewczyny macie jakies info na temat fotelikow Recaro Privia ? Mysle ktory brac fotelik na chwile obecna to planuje Maxi Cosi Pebble , ale jest jeszcze mozliwosc wybrania maxi cosi citi , maxi cosi cabrio , fotelik bebetto wogole nie biore pod uwage :no: no i wlasnie ten Recaro . Cena nie gra roli bo uwazam ze dobry fotelik i baza to podstawa ale ktorry brac >?

Szkrabek kochana no i na ktory sie zdecydowaliscie ? :-)

Aenye wczoraj na allegro widzialam donkeya za cos lekko ponad 4 kola mysle ze cena dobra jak za twin :-) Daj sobie spokoj z teutoniami, hartanami , inglesinami itp. Pelno tutaj tego jezdzi , fakt wytrzymale jak wol ale ciezki i brzydkie jak cholera zwlaszcza te spacerowe :sorry:Ten model co ma Ola jest ladny bo jasniutki ale ogolnie ja osobiscie jestem na nie i za ta cene mozna swietnego donkeya kupic :tak:
 
reklama
właśnie wróciłam :-) i zamówilismy wózek! Aż się zdziwiłam, bo mielismy zamawiać pzrez internet (chciałam tylko go zobaczyć na żywo), ale ceny mieli tak niskie, że nie było sensu!

Polecam Wam hurtownię JOWIŚ w Pruszkowie home, JOWIŚ - Hurtownia art. dziecięcych i niemowlęcych (mają też "oddział" w Grójcu). Jak się okazało be zkorków 30 minut i bylismy na miejscu - a opłacało się. Mają dosłownie wszystko, więc można poszaleć i dla oczu mała uczta :-)
Oprócz wózka kupilismy jeszcze prześcieradło podgumowane i ochraniacz frotte na przewijak (mam po starszym i jest trochę przetarty) - no i oczywiście body i spiochy :-)
Mają polskie produkty, więc dla mnie to ważne (jestesmy z tych wspierających polską gospodarkę ;-)), więc ubranka miały fajne napisy polskie - takei z jajem, co mojemu mężowi bardzo odpowiadało, wiec zaaprobował ciuszki w koszyku :-) Personel super miły i pomocny. Na prawdę polecam - jak ktoś ma niedaleko warto skoczyć.

porannakawa - ja się zakochałam w TAKO Extreme wersja Eco. Zamówiałam w eco skórze, jasny - aż się nie mogę doczekać aż przyjdzie :-)

Wygląda tak jak pod tym linkiem.
Tako Extreme Eco - Osiemgwiazdek.pl

Niestety tak mam, że jak coś już wypatrzę i mi się spodoba to nic innego już mi się nie podoba i koniec. Także byłam gotowa nawet w ciemno zamówić (filmk na you tube opisujący wózek musiałby wystarczyć). A tak jestem teraz przekonana, że wybór jest świetny :-)

Tak mi to ciążyło, a teraz juz praktycznie największe zakupy za nami :-)
 
Ostatnia edycja:
Ja patrzylam w komisach za wózkiem że ewentualnie zamienie ten co mam ale sa wstretne spacerowki jeszcze gorsze niz ten co mam jakieś krótkie plecy maja i doszlam do wniosku ze nie kombinuje zostaje ten po córce bo gondolka dlugo nie pojezdze a spacerowke mam inna.
Pamietam jak za pierwszym razem przeżywała wybor wózka.
 
porannakawa ja sę na fotelikach nie znam... mamy mieć od znajmoych, kórzy zbzikowani na tym punkcie ponoć wybrali maxi cosi pebble.

szafa już kupiona, teraz tylko skrecić i zapełniać;D

aaaa wogole na zakupach zaczepiłam kobietę, która prowadziła wózek jaki chce kupić- Graco symbio- i zapytałam o opinie. Zachwalała, powiedziała, ze jest lekki, sprawdza się w mieście i 3 dziecko w nim wozi:) czyli chyba mamy faworyta- w końcu;p
 
Szkrabek ladniutki !!! :-) Qrde ja juz mam tak namieszane w glowie z tymi wozkami ze daj spokoj . Wczoraj rozmawialam z kolezanka i jej znajoma ma do odsprzedania tako alive ice za 120 e w swietnym stanie z fotelikiem tyle ze tez tako ... Juz doslownie nie wiem co robic czy wziasc ten uzywany tako i zostanie mi full kasy na ciuchy itd czy jednak ten bebetto tak czy siak jade jutro zobaczyc tego tako :tak: Mam tylko do Ciebie jedno pytanie jaki fotelik Ty wzielas ? Bo ta babka dodaje tako a ja chce dokupic pebble tylko nie wiem czy trzeba miec inny adapter czy ten bedzie pasowal do pebble tez ? Ona niestety tego nie wie :crazy: to jest ten wozek ,zdjecie zwinelam z takiego finskiego OLX bo tam go wystawila ale to jest wlasnie ten wozek 7139136835.jpg 7194836405.jpg

Quhasia
tez wlasnie mysle ze pebble chyba najlepszy wybor malo info jest o tym Recaro. Szafe juz pewnie skrecona masz ja sie ostnio zastanawialam czy tez szafy nie dokupic jak sie rozpedze z kupnem ubranek :-D
 

Załączniki

  • 7139136835.jpg
    7139136835.jpg
    19,2 KB · Wyświetleń: 108
  • 7194836405.jpg
    7194836405.jpg
    17,4 KB · Wyświetleń: 117
Ostatnia edycja:
Rumcajsowa hanka,kombinezony kupilam na allegro,oba są cieplutkie,z polarkiem w środku,odpinane do nogawki,z wszytymi stopkami i przyczepionymi rekawiczkami,ktore sie nakłada na rękawki. Wczoraj byłam w sklepie z polskimi rzeczami dla maluszków to nowy kombinezonik kosztował w granicach 130 zł.
 
porannakawa - ja na Twoim miejscu też bym pojechała go obejrzeć i jak Ci się spodoba to chyba nie ma co się zastanawiać :-)
Na zdjęciach wygląda bardzo dobrze! Praktycznie jak nowy.
Mnie TAKO urzekło tym, że każdy szczegół wózka jest przemyślany, kazdy skrawek materiału jest odpinany na suwak, można go przeprać. Moskitiera - wpinana na suwak! wentylacja w daszku - no ogólnie bardzo user friendly. No i są niesamowicie estetyczne.

Fotelik wzięliśmy TAKO razem z wózkiem czyli wersję 3 w 1. Maluch tak szybko z niego wyrasta, że zdecydowaliśmy za 4-5 miesięcy zainwestować w następny fotelik, który posłuży nam już ze 3-4 lata.
Do TAKO potrzebujesz adapteru jeżeli chcesz używać fotelika innej firmy. Adapter kosztuje chyba ok. 100zł z tego co pamiętam.
 
Ostatnia edycja:
reklama
quchasia - oczywiście, że te foteliki 3 w 1 są gorsze niż np. maxi cosi. Z tym się absolutnie zgadzam. Ale taką decyzję podjęliśmy - podobnie postąpiliśmy przy starszym i tak samo zrobimy teraz. A jak maluch będzie miał 4-5 miesięcy to sie fotelik odstawia w kąt i kupuje taki porządny na lata - pewnie z 700 zł trzeba będzie wydać - jak nie więcej.
 
Do góry