reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mamy i maleństwa

reklama
marcysiaa wózek mam dokładnie taki jak pod tym linkiem Wózek głęboko-spacerowy NANO Alu Tech 3w1 RIKO - Mulan
Kolor Gray Fox.
Ale zapłaciliśmy mniej - 1450zł i dostaliśmy jeszcze śpiworek do gondolki :-)

1_max.jpg
 

Załączniki

  • 1_max.jpg
    1_max.jpg
    17,8 KB · Wyświetleń: 62
Dziewczyny, ale wam zazdroscze tego kupowania… tak bym chciala juz sie decydowac na cos :( kupowac i ustawiac.. ale nie mam gdzie :(
nawet natrafilam na oferte wozka Bugaboo, uzywanego, ktory poszukuje, nowy kosztuje ponad 7tys wiec oferta z zestawem za 4500 jest super opcja, ale na co mi wozek, taki wielki, juz.. a niestety chwilowo wychodzi na to ze nie ma jak sie przeprowadzic w najblizszym czasie :( dola mam..

zakupy piekne :) Wozek fajowy, traktorzystka!
 
Hej dziewczęta :)

dziś kupiłam kilka rzeczy potrzebnych bardziej dla mnie, ale dla maluszka też. Na all złożyłam zamówienie na podkłady poporodowe, podkład na łóżko, nakładki na toaletę, wielorazowe majtki, wkładki laktacyjne, a przy okazji pieluchy tetrowe, gaziki jałowe. Stwierdziłam, że lepiej mieć w razie czego takie rzeczy w domu, niż później ( w razie czego) wysyłać po to faceta. Także czekam na przesyłkę i niech leży i czeka ;) Zamówiłam też kombinezon dla Maluszka - rozmiar 62 - ten mniejszy 56 też mam, ale w sumie myślę, że lepiej mieć taki i taki. Mamy też upatrzone łóżeczko, jeszcze nie zamówiliśmy, bo mama D . twierdzi, że za wcześnie na takie zakupy, ale myślę, że bliżej końca miesiąca i tak pojedziemy zamówić i właściciel sklepu obiecał, że nie ma problemu można łóżeczko u niego przetrzymać ;) Materacyk też mamy upatrzony - taka termopianka - też się naczytałam o gryce i w sumie po co ryzykować, chociaż moje koleżanki mają i póki co są z nich zadowolone.

Traktorzysta super wózek :)

wow aenye, kosztowny ten Twój wymarzony wózek ;)
 
Niestety… bliźniacze są w ogóle cholernie drogie, ale szczerze wam powiem, że miałam bugsa już przy Felku, kupiłam jakoś za 3000 i sprzedałam po 2 latach za 2500, wiec żadna strata. A jaki komfort użytkowania!
Wcześniej miałam polski wózek za ok 2tys i za 300 ledwo kupca znalazłam, chociaż był w dobrym stanie ;) Implast firma. Także bardziej taka inwestycja niż strata. Zreszta ten podwójny też sprzeda się na pniu po moich chłopaczkach, a ten o którym mówiłam, że jest to już go nie ma, właśnie mi babka powiedziała, że już są klienci na niego :(
 
..aenye a patrzyłaś może w komisach? Tam powinien być większy wybór.

agak1987 mi też ciągle ktoś mówi, że jeszcze za wcześnie na zakupy, ale jakoś nie wyobrażam sobie w listopadzie latać po sklepach :-) No i moim zdaniem trzeba kupować i się cieszyć. Mi nic tak nie poprawia humoru jak kurier z nowa dostawą :-)
 
Ostatnia edycja:
Ja zakupy ubrankowe juz zakończyłam, kombinezon jest kuoilam w lumpku mathercare rozsuwany na dwa zamki dla mnie rewelka. Porownywalam rozmiary i doznałam szoku powybieralam to co mnie interesuje ipz roznych firm i 0-3 bylo jakies 5cm mniejsze od 3-6 tylko nogawki bo w kroku i ramiona identyczne zkoleji 6-9 byl identyczny jak 3-6 :0 byly to firmy h&m i f&f wzielam ten 3-6 in odpowiada rozmiarowi 68 najwyżej nogawki beda wisieć
 
Traktorzystka wohooo ale fura dla Henia :-)

Aenye tez chorowalam na Bugaboo donkey, podejzewam ze Tobie wlasnie o ten model chodzi bo one maja funkcje 2 lub 1 . Zobacz moze na ebayu albo amazonie :tak: My mielismy dla chlopcow podwojny bo rok po roku sie urodzili Icandy pear, ale leciutka i swietna jest wersja peach zobacz na necie moze Ci sie spodoba . Ja z Bugaboo sie wyleczylam cena tego modelu co mi sie podoba jest zaporowa .

Ja swoj wozeczek zamawiam juz w pon. tez mysle czy nie za wczesnie ale nim dojedzie itd :eek: Decyzja juz zapadla i bedzie Bebetto Torino :-D
:-D
taki sam 52381a84cc96d8e596a6323b1e1b6122_enl.jpg

 

Załączniki

  • 52381a84cc96d8e596a6323b1e1b6122_enl.jpg
    52381a84cc96d8e596a6323b1e1b6122_enl.jpg
    62,3 KB · Wyświetleń: 81
Ja wychodzę z takiego samego założenia jak aenye, dobry i formowy wózek można sprzedać niewiele mniej niż się go kupiło. Dlatego wybraliśmy Teutonię (cały nasz zestaw jest wart 9 tysięcy, a kupiliśmy za 5k nówka, w kartonach z folią i 3letnią gwarancją) - wczoraj właśnie dokupiliśmy ostatni element do tego zestawu - fotelik Tario do samochodu i baza.
Pamiętam jak moja mama kupowała dla siostry wózek - jeden z tych polecanych 3 w 1 ze sklepów za 1500/2000 zł, firma noname jakich wiele, później ze sprzedażą był problem, w końcu został oddany komuś do rodziny, mimo że stan wręcz idealny.
Ja już też mam prawie wszystko - wózek, łóżeczko, akcesoria do pielęgnacji (jeszcze bez szamponów i mydełek), ubranka na 56-62 i 68 cm, zestaw porodowy (podkłady, wkładki, cała masa jakiś dodatków). W sumie jak kilka dni temu trafiłam do szpitala ze skurczami i była przede mną wizja leżenia przez kilka tygodni jak leki mnie nie unormują, aż się ucieszyłam, że w sumie mam wszystko gotowe i czekające na mnie w domu..
 
reklama
OlaSzy, pokaz wozek i zestaw! :)) ciekawa jestem :)

porannakawa
, dokładnie, Bugaboo Donkey, konkretnie model Twin. Niestety właśnie jestem zdecydowana wyłącznie na wózki z rodzaju "obok siebie", a on jest z nich najwęższy :) Żadne wariacje przód tył i góra dół nie wchodzą w grę, jakoś mi się nie widzi takie rozwiązanie. Mówię, u mnie decyzja opiera się głównie na doświadczeniach z cameleonem, bo naprawdę po kilku innych wózkach, które przerobiłam (implast, inglesina, britax, quinny) to nie miałam najmniejszych zastrzeżeń tylko do bugsa właśnie :)) I po opiniach z netu nt Donkey jestem pewna, że i tym razem będzie dobrze :)
 
Do góry